dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Pomoc! Pękający tynk na balkonie

    Witam
    Proszę o pomoc Was drodzy ,,forumowicze" Muszę naprawić tynk na balkonie ponieważ pęka. Ostatnie chyba jakieś zabiegi na nim to jakies 40 lat temu. Nie licząc kilu warst farb. Zaczęło się sypać wszystko są również podłużne pęknięcia. (beton ok) Z racji tego że moje pojecie na ten temat jest praktycznie zerowe prosze o pomoc. Prosiłbym abyście krok po kroku napisali co robić i jakich materiałów użyć. Począwszy od pacy, jaki grunt, jaki tynk (akrylowy?), jaka siatka na pęknięcia. nie ukrywam ze na remont mam góra 3 dni, żeby było prosto i szybko. bez żadnych udziwnień, zadne ,,baranki" biały kolor, bez malowania. zalaczam zdjecie ale nie wiem czy to coś pomoże. balkon około 1 x 3 m. pozdrawiam
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20170517_201351.jpg
Wyświetleń:	61
Rozmiar:	90,8 KB
ID:	389371  

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar piotrek0m
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    2.222
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    148

    Domyślnie

    Żeby to miało dłuższy sens, to należałoby usunąć odpadający tynk. W skrajnym przypadku trzeba będzie skuć cały ...
    PLANETA 2 - dziennik budowy
    Projekt Planeta 2 / użytkowa 170 m2 + garaż 40 m2 / porotherm 24 P+W / ściany wełna 20 / podłoga styropian 14 / poddasze wełna 20 / kocioł Vitodens-222F / 100% ogrzewanie podłogowe

  3. #3

    Domyślnie

    Nie no to oczywiste. Bardziej mi chodzilo jakie msterialy uzyc bo tego jest tak wiele ze glupieje

  4. #4
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Szanowny Panie,

    Należy zacząć od usunięcia wszystkich luźnych fragmentów tynku. W dalszej kolejności podłoże trzeba oczyścić, dokładnie odpylić i zagruntować (rekomenduję zastosowanie gruntu głęboko penetrującego ACRYL-PUTZ® GP 41). Przy aplikacji nowej warstwy tynku warto wykorzystać siatkę wzmacniającą. Do stworzenia warstwy wykończeniowej polecam gładź cementowo-polimerową ACRYL-PUTZ® FD 12 FASADA.

    Pozdrawiam serdecznie,
    E-rzecznik FFiL Śnieżka

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony