dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 67 z 67
  1. #61
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Te z Bluma. Rejs wymaga więcej siły przy otwieraniu, jest mniej przewidywalny i sztywność koszy jest mniejsza.
    Mam je od miesiącam ale nie sądzę, by z biegiem czasu Rejsowi się poprawiło
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  2. #62
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Brysia8

    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    ŚLĄSK
    Kod pocztowy
    43-180
    Posty
    414
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Czy ma ktoś system GTV?
    Dom parterowy; PF 20cm XPS + 7cm eps 0,031; ściany porotherm 25cm + 22 cm grafit 0,032; dach płaski- żelbet, 25cm 0,037 + spadki 1-28cm 0,037eps; okna Oknoplast- winergetic premium; podłogówka po całości, rekuperacja; PC PW Buderus Logatherm WPLS.2. - 8KW.
    Pow. całkowita 150m2, użytkowe 122m2.
    Już mieszkamy )

  3. #63
    grend
    Guest
    grend

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sawadi Zobacz post
    Rozumiem, że to Twój normalny sposób komunikacji. Cóż.

    Pisałeś o Blumie, to się do Bluma odniosłam i spytałam do jakich systemów przyrównywałeś. Jak na razie nie wymieniłeś żadnego innego systemu jak tylko Blum.

    "Widzisz na własnym przykładzie że dla ciebie istnieje tylko blum..."

    Nic takiego nie napisałam, wręcz przeciwnie. Mam w użyciu 3 systemy kuchenne (jeden dawny Ikeowski), każdy się sprawdza.
    kobieta..... - i problem z komunikacja

    Porównywałem do hettifa, linkena, strong boxa

  4. #64
    ELITA FORUM (min. 1000)
    dwiecegly

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    1.346

    Domyślnie

    Nie słyszałem nikogo kto byłby z bluma niezadowolony (nie licząc cen). Niektóre mechanizmy mają naprawdę super dopracowane, prowadnice szuflad tak patrząc na masywną budowę i materiał pewnie dałyby rade 100kg wozić. No i ta gwarancja, mój stolarz mówi że nawet jak ktoś jest w stanie zepsuć coś z bluma to wymieniają go od ręki w hurtowni, nie musi nawet czekać na sprawdzanie, papierologie itp. i to wiele lat po zakupie. Która firma coś takiego oferuje? Oczywiście jak ktoś mieć kuchnie za 5-6tyś to na blumie nie zrobi, szczegolnie jak przeważają ostatnio modne szuflady.

  5. #65
    grend
    Guest
    grend

    Domyślnie

    Cytat Napisał dwiecegly Zobacz post
    Nie słyszałem nikogo kto byłby z bluma niezadowolony (nie licząc cen). Niektóre mechanizmy mają naprawdę super dopracowane, prowadnice szuflad tak patrząc na masywną budowę i materiał pewnie dałyby rade 100kg wozić. No i ta gwarancja, mój stolarz mówi że nawet jak ktoś jest w stanie zepsuć coś z bluma to wymieniają go od ręki w hurtowni, nie musi nawet czekać na sprawdzanie, papierologie itp. i to wiele lat po zakupie. Która firma coś takiego oferuje? Oczywiście jak ktoś mieć kuchnie za 5-6tyś to na blumie nie zrobi, szczegolnie jak przeważają ostatnio modne szuflady.
    i to wszystko wiesz od stolarza.....- a słyszałeś o ludziach niezadowolonych z hetticha ?
    Jak uzytkownik bluma moze stwierdzić ze jest najleszy a z innymi nie miał nic wspólnego ?
    Zaczyna to wyglądac na zamkniety krąg w dogmatach.

  6. #66

    Domyślnie

    Cytat Napisał grend Zobacz post
    kobieta..... - i problem z komunikacja

    Porównywałem do hettifa, linkena, strong boxa
    mężczyzna i problem z logiką

    Wierz mi lub nie - nie posiadam szklanej kuli, żeby domyślać się co napisałeś. Wyduszenie odpowiedzi trochę trwało.
    Porównywałam Bluma do Hetticha i do IKEA. Blum i Hettich podobne były, ale wyszło na Bluma, bo na tym robił stolarz, to mają znajomi od lat i stałam w takiej szufladzie sprawdzając czy się nie urwie. Przeżyłam ja i szuflada. Jedynie design wolałabym inny, ale nie narzekam, w końcu to szuflady.
    Ostatnio edytowane przez Sawadi ; 01-06-2017 o 16:30

  7. #67
    grend
    Guest
    grend

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sawadi Zobacz post
    mężczyzna i problem z logiką

    Wierz mi lub nie - nie posiadam szklanej kuli, żeby domyślać się co napisałeś. Wyduszenie odpowiedzi trochę trwało.
    Porównywałam Bluma do Hetticha i do IKEA. Blum i Hettich podobne były, ale wyszło na Bluma, bo na tym robił stolarz, to mają znajomi od lat i stałam w takiej szufladzie sprawdzając czy się nie urwie. Przeżyłam ja i szuflada. Jedynie design wolałabym inny, ale nie narzekam, w końcu to szuflady.
    winiłem siebie ze komunikowałem sie troche inaczej niz powinienen bo dopiero póxniej zauwazyłem ze rozmawiam z kobietą.....

    Akurat Hettich sie wyróżnia bo jest bardziej "siłowy" w obsłudze - moze tez to zalezy od modelu.
    Ja akurat w większości zainwestowałem strong boxy

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony