dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Question Aranżacja małego aneksu kuchennego (4m2) w domu 100m2

    Witajcie!

    Chciałbym prosić Was o poradę lub inspirację jak mógłbym urządzić kuchnię w domu, który mam zamiar kupić.
    Jako, że bardzo lubię gotować zależy mi na tym aby:
    - było sporo blatów (miejsce na małe AGD + blaty do krojenia)
    - Piekarnik i mikrofala w zabudowie (w jednym wysokim segmencie)
    - Zmywarka w zabudowie

    Nie wiem, za bardzo jakie ułożenie byłoby najlepsze w przypadku mojego projektu domu
    Zastanawiam się czy lepiej zastanowić się nad wyspą, czy też bardziej "wejść" z kuchnią w salon.

    Z góry dziękuję za wszelką pomoc i propozycje!

    http://imgur.com/a/PVolF


  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Polecam wyjść kuchnią na pokój, bo teraz to jest minikuchnia dla stołujących mieście.



    Zlikwidowana ścianka od korytarza pozwala na wstawienie normalnych, pełnowymiarowych szafek - zabudowy lodówki 60 cm oraz szafki narożnej z wysywanymi półkami 120 cm.
    Pod oknem masz szafkę 60 cm na zlew, potem zmywarkę 60 cm, następnie szafkę 40 cm i szafkę 80 cm z płytą indukcyjną. Na końcu jest słupek z piekarnikiem i mikrofalą.
    Od strony salonu jest pół ścianka (czyli ściana na wysokość ok. 1-1,5 m) przy której stoi TV
    Zamiast kominka wąska koza.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Polecam wyjść kuchnią na pokój, bo teraz to jest minikuchnia dla stołujących mieście.



    Zlikwidowana ścianka od korytarza pozwala na wstawienie normalnych, pełnowymiarowych szafek - zabudowy lodówki 60 cm oraz szafki narożnej z wysywanymi półkami 120 cm.
    Pod oknem masz szafkę 60 cm na zlew, potem zmywarkę 60 cm, następnie szafkę 40 cm i szafkę 80 cm z płytą indukcyjną. Na końcu jest słupek z piekarnikiem i mikrofalą.
    Od strony salonu jest pół ścianka (czyli ściana na wysokość ok. 1-1,5 m) przy której stoi TV
    Zamiast kominka wąska koza.
    Dziękuję bardzo za inspirację

    Zapomniałem dodać, że w tym miejscu gdzie umieściłeś TV tego słupka może nie być

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    ten słupek trzyma nadproże. Jego likwidacja w znaczący sposób może podnieść koszt wykonania tak długiego nadproża.

  5. #5

    Domyślnie

    Coś mi się wydaje, że trudno będzie obsługiwać zmywarkę.

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Z powodu tego, że otwarta za mocno ograniczy przejście (bo naprzeciw jest słup)?
    Nie bardzo wiem gdzie można byłoby ją wstawić w innym miejscu.
    W oryginalnym układzie też musiałaby być w takim miejscu.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony