dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kasiamirek
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Posty
    200

    Domyślnie Szwajcarski pies pasterski - kiedy bedzie gotowy?

    Witam,

    Przygotowuje się do zakupy tego cudownego psa, kojec jest w trakcie budowy. Bedzie naprawdę duży, bo bedzie miał 80m2. A w nim piękną dużą budę.

    Dodatkowo pod moja obecność w domu bedzie miał spory teren trawniku do wylatania się do tego będę łączył spacery do pobliskiego lasu.
    Pieski z hodowli bedą do odebrania w połowie czerwca.

    Proszę mi powiedzieć, kiedy taki szczeniaczek będzie gotowy, aby samemu zostać w kojcu, który jest tuż za oknem pod moja sypialnia.

    Planuje około miesiąca przywiązać go do siebie i rodziny, wówczas mieszkał by w domu a wszelkie z nim zabawy przeprowadzał bym właśnie w jego przyszłym domu.

    Czy po miesiącu taka psina była by gotowa aby samemu tam zamieszkać? Mieszkanie dla tak dużego psa to była by męka, a docelowe miejsce bedzie naprawde świetnie urządzone i spore.

    Proszę o sugestie.

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Judytaa

    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Skąd
    Piekary Śląskie
    Kod pocztowy
    41-940
    Posty
    40

    Domyślnie

    3-4 miesiąc możesz go spokojnie zacząć zostawiać w kojcu ale nie na całe dzień(np jak idziesz do pracy to niech tam jest) bo musi przede wszystkim przyzwyczaić i pokochać rodzinę i systematycznie coraz dłużej niech tam będzie aż w końcu na cały noc/dzień

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasiamirek Zobacz post
    Mieszkanie dla tak dużego psa to była by męka, a docelowe miejsce bedzie naprawde świetnie urządzone i spore..
    Rozumiem, że masz mniejsze mieszkanie niż 80m kw.?
    Trochę się dziwię, że hodowca sprzedaje takiego psa do kojca. To są psy pasterskie, one muszą być blisko swojego "stada". Dlaczego kupujesz takiego psa, skoro będzie siedział w kojcu? One chcą być blisko ludzi. Czemu nie może biegać swobodnie po podwórku?

  4. #4

    Domyślnie

    Jeżeli nie masz innego wyjścia to kup duży kojec, ale taki piec potrzebuje ruchu i towarzystwa, nie wiem czy będzie szczęśliwy.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony