dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Panel ogrodzeniowy 3m długości

    Witam,
    poszukuję informacji i czy i gdzie można kupić gotowe panele ogrodzeniowe ale długości 3m (ocynk + malowanie) wysokość w okolicach 1,7m. Oczywiście paneli wszędzie jest masa, w różnych kształtach, wysokościach ale mają 2,5m długości a ja muszę mieć 3m bo tak mi zostały słupki z poprzedniego ogrodzenia i przerabianie tego za bardzo nie ma sensu. Jeśli ktoś zna jakiegoś producenta, sklep itd. gdzie można kupić panele 3m długości to będę wdzięczny za informację(może być na priv żeby nie było reklamy).
    Pozdrawiam,
    D.C.

  2. #2

    Domyślnie

    Widziałem niedawno ogrodzenie w którym miejsca łączenia paneli były niezależne od słupków, tzn. ich rozstawy się nie pokrywały. Panele były łączone ze sobą złączkami, a do słupków też były inne obejmy niż typowe. Przy takim rozwiązaniu mógłbyś wykorzystać istniejące słupki do paneli 2,5 mb, ale pewnie kosztem sztywności. Szczególnie jakby między dwoma słupkami wypadły dwa łączenia.
    Z8 z pracowni Z500. Mieszkamy od października 2014. Ściany: Ytong+20cm TO 032. Podłoga: 15cm TO grafit. Strop: 17-33cm regranulatu styropianu + 20cm wełny. 100% podłogówka. Kocioł: Immergass Victrix 24kW dwufunkcyjny z wbudowanym zasobnikiem 45l. Wentylacja: PE na skrzynkach + Luna.
    Dziennik budowy: www.budowa-domu.info

  3. #3

    Domyślnie

    Raczej nie dobierzesz ogrodzenia do juz istniejących slupków, przykladowo dla paneli o dlugosci 2.5m trzeba stawiac slupki zwykle z rozstawem 255-260cm. Ty masz zapewne rowno 3m wiec panel musialby mieć gdzies 2.9m.
    Druga sprawa że masz pewnie słupki okrągłe, Bedzie cięzko dokupić takie obejmy żeby dobrze trzymały przęsła.
    Ostatnio edytowane przez cactus ; 30-05-2017 o 11:19

  4. #4
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    aldiw696

    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Skąd
    Oborniki
    Kod pocztowy
    64-600
    Posty
    1

    Domyślnie

    hej. polecam firme ProZAD , duzy wybor ogrodzen maja i w dodatku robia wielkosci pod zamowienie. pozdrawiam

  5. #5
    Banned
    qwert87

    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Skąd
    zamość
    Kod pocztowy
    22-400
    Posty
    1

    Domyślnie

    Chyba nikt nie sprzedaję takich paneli pozostaje ci połączyć panel złączką typu l osobiście mam tak zrobione na 3 przęsłach na działce trzyma się kupowałem panel na stronie dobry polski produktj
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 15-11-2017 o 13:20 Powód: Reklama.

  6. #6
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Konrad_D

    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-482
    Posty
    1

    Domyślnie ogrodzenie

    Cytat Napisał dgcracker Zobacz post
    Witam,
    poszukuję informacji i czy i gdzie można kupić gotowe panele ogrodzeniowe ale długości 3m (ocynk + malowanie) wysokość w okolicach 1,7m. Oczywiście paneli wszędzie jest masa, w różnych kształtach, wysokościach ale mają 2,5m długości a ja muszę mieć 3m bo tak mi zostały słupki z poprzedniego ogrodzenia i przerabianie tego za bardzo nie ma sensu. Jeśli ktoś zna jakiegoś producenta, sklep itd. gdzie można kupić panele 3m długości to będę wdzięczny za informację(może być na priv żeby nie było reklamy).
    Pozdrawiam,
    D.C.

    Jeśli aktualne osobiście polecam Ci DiP Polska. Miałem problem u siebie na budowie (nie równa / nie kwadratowa działka) przyjechali, pomierzyli i dopasowali mi całość pod budowę. Bo też była opcja albo tylko OSB na wymiar, albo przęsła pełne. Na szczęscie udało zamontować - ja już jestem po budowie, a przęsła przydały się na działce.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 05-02-2021 o 14:48

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony