Na wstępie chciałbym wszystkich serdecznie powitać.

Dostałem właśnie mieszkanie z miasta do zamieszkania po przeprowadzeniu niezbędnych prac remontowych. Mam plan mieszkania wraz z metrażem każdego pomieszczenia. Kieruje swoje kroki na tę stronę ponieważ chciałbym doradzić się w jaki sposób (najlepiej niedużym kosztem np bez burzenia wszystkiego i stawiania 15 cm dalej na nowo ) rozplanować pomieszczenia w mieszkaniu. Brak przedpokoju w mieszkaniu jest własnie problemem a sam rzut mieszkania pokazuje mi za każdym razem że to nie takie proste. Dość gadania !! Oto plan mieszkania oraz mój plan czyli jak ja to sobie wymyśliłem.




Świadomy jestem tego że nie jest to idealny projekt ale wraz z żoną wymyśliliśmy coś takiego i nam to odpowiada. ( Ja + żona + 3 latek + noworodek )
Bardzo proszę o opinie, porady, sugestie a nawet krytykę Wszystko wezmę pod uwagę.
Poniżej czysty wzór jeżeli ktoś mógłby nanieść jakąś zmianę lepiej i pomóc nam podjąć decyzję.




Pozdrawiam serdecznie !!!


P.S. Jeżeli nie ten dział uprzejmie proszę o przeniesienie do właściwego. Uznałem że ten jest odpowiedni.