dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    grv

    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Mała Nieszawka
    Kod pocztowy
    87-103
    Posty
    417

    Domyślnie Posadzka z miksokreta 50mm

    Witam,
    Mam problem z wysokością posadzki na piętrze (całość ogrzewanie podłogowe). Zgodnie z projektem wysokość posadzki to max. 95mm (30mm styro już jest, na tym rurki i zostaje 50mm wylewki i 15mm na wykończenie. Więcej nie mogę dać bo już są osadzone drzwi tarasowe. Problem w tym, że w mojej okolicy nie ma betoniarni dostarczającej anhydryt, a specjalistów wylewających to cudo nie udało mi się znaleźć. W związku z tym zdecydowałem się na miksokreta z dodatkami.
    Kupiłem plastyfikatory Soudal SCR, mikrozbrojenie we włóknach i siatkę zbrojeniową. Czy jak użyje tych polepszaczy duża jest szansa na popękanie posadzki ?

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    żadna betoniarnia nie robi anhydrytu więc nie jest to dziwne że nie znalazłeś. Nie tu szukałeś.

    Po drugie - dasz Panom Miksokrętom te dodatki, posadzka popęka. Na 99% powiedzą "Panie tak Pan kazał to zrobiliśmy. Nie nasza wina"
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000)
    dwiecegly

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    1.346

    Domyślnie

    Ja miałem w projekcie wlasnie tyle na piętro czyli 5cm zbrojonej wylewki - zbrojenie siatką po całości. Wylewkarze mówili że nie ma problemu jak wszedzie bedzie min te 45mm i będzie siatka.

  4. #4
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    grv

    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Mała Nieszawka
    Kod pocztowy
    87-103
    Posty
    417

    Domyślnie

    Cytat Napisał dwiecegly Zobacz post
    Ja miałem w projekcie wlasnie tyle na piętro czyli 5cm zbrojonej wylewki - zbrojenie siatką po całości. Wylewkarze mówili że nie ma problemu jak wszedzie bedzie min te 45mm i będzie siatka.
    A miałeś tam ogrzewanie podłogowe czy prosto na posadzkę ?

  5. #5
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar termolit
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Dolnyśląsk
    Kod pocztowy
    50-062
    Posty
    134
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1
    TERMOLIT Ogrzewanie Podłogowe | Wylewki Anhydrytowe | Pianobeton | Styrobeton www.termolit.pl tel. 513 148 985

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    żadna betoniarnia nie robi anhydrytu więc nie jest to dziwne że nie znalazłeś. Nie tu szukałeś.
    Robi, np. CEMEX POLSKA

    GRV jeśli jesteś wstanie oddać materiały na jastrych cementowo-piaskowy i zrobić anhydryt napisz do nas na anhydrytypolska.pl lub zadzwoń do Piotra - w kontakcie masz numer, powinien dojechać do Torunia Transmixem z anhydrytem, jeśli dobrze się sugeruję miejscowością z profilu.

    Pozdrawiam
    Łukasz
    Termolit
    Ogrzewanie Podłogowe | Wylewki Anhydrytowe | Pianobeton | Styrobeton
    www.termolit.pl
    tel. 513 148 985

  6. #6
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    samotnik

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    895

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    żadna betoniarnia nie robi anhydrytu więc nie jest to dziwne że nie znalazłeś. Nie tu szukałeś.
    To ciekawe, bo umowę na moją wylewkę mam z firmą Lafarge Polska, wylewka przyjechała gruszką z napisem Lafarge itd.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony