Chciałam bardzo Was prosić o pomoc, woj. podkarpackie, działka w Przemyślu. Potrzebuję znaleźć wykonawcę projektu biologicznej oczyszczalni ścieków. Mamy zgodę, termin realizacji jest do końca września, więc za dużo czasu nie ma. Moja mama jedzie niedługo na 3 tyg do sanatorium, i chciałabym generalnie w tym czasie zebrać kilka ofert i ustalić szczegóły. Powiedzcie proszę, czy możecie polecić kogoś solidnego do wykonania prac i montażu oczyszczalni? Szukam naprawdę rzetelnej i odpowiedzialnej firmy, z ludźmi, którzy pracują bez ściemy i przy rozsądnych cenach (mama jest samotną rencistką).
Dodatkowo będę wdzięczna, jeżeli możecie podzielić się poradami co do zakresu umowy. Wiem, że to nie jest nadzór inwestorski nad całą budową ale czy są kwestie, na które w takim przypadku powinnam zwrócić uwagę, żeby nie narobić sobie kłopotu w razie problemów z wykonawcą?

Z góry bardzo dziękuję za wszelkie sugestie, informacje i Wasze uwagi lub doświadczenia. Będę czekać z niecierpliwością, bo jako żółtodziób nie bardzo wiem, jak ruszyć w temacie