dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    WooojaS

    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    91-303
    Posty
    39

    Domyślnie Betonowa sciana nasiąknieta uryną

    Witam
    Po zakupie mieszkania z rynku wtornego, przyszedl czas na remont.
    Niestety, wykuwając miejsce na puszke elektryczna w przedpokoju omalo nie dolałem tam... Smrod taki, ze nie wiem jak to opisac. Odkulem wiekszy kawalek sciany (majac 2 maseczki ma sobie) i widac ewidentnie zmieniony kolor betonu w miejscu gdzie sikalo zwierze (podobno kot). Sdsmaxem zrobilem kilka wiekszych dziur w tym miejscu by chemia jaknajglebiej dotarla. Zdziwlem sie, ze zelbet tak wchlonal wilgoc...
    Podsumowujac - 3 preparaty przeznaczone do neutralizacji smrodu srednio zdaly egzamin. Kilka buteleczek wody utlenionej tez. Zaraz pojdzie w ruch soda oczyszczona z octem i co mi jeszcze wpadnie w rece.
    Ma ktos jeszcze jakis sprawdzony sposob na pozbycie sie tego smrodu?
    Czy jezeli poleje to kilka razy unigruntem to skutecznie zablokuje wydostawanie sie smrodu z sciany?

    Pozdrawiam, Tomasz.

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar G.N.
    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Skąd
    Kraków trochę Królówka
    Posty
    1.403

    Domyślnie

    Bioocet Odo z Laboratories Ceetal . Z octem nie ma to nic wspólnego, poza niezbyt szczęśliwą nazwą. Dawniej sprzedawali jako środek do czyszczenia i odwaniania np. zapaskudzonej tapicerki, obecnie piszą coś o odwanianiu kanalizacji, ale działanie się nie zmieniło. Oparty na drobnoustrojach które rozkładają zanieczyszczenia organiczne. Tani nie jest bo ok 75 zł za butelkę 750 ml, ale skuteczny. Pryskasz i zostawiasz do wyschnięcia, jak nie pomoże to powtarzasz do skutku. Tapicerkę po wyschnięciu dobrze jest odkurzaczem potraktować, w przypadku ściany, to nie ma sensu. Jak to jest po niekastrowanym kocurze, to współczuję.

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    WooojaS

    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    91-303
    Posty
    39

    Domyślnie

    Dzieki, sprawdze dzialanie. Nie wiem co to za zwierzak byl... Podobno juz jest w innym swiecie...

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Judytaa

    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Skąd
    Piekary Śląskie
    Kod pocztowy
    41-940
    Posty
    40

    Domyślnie

    i jak pomogło ?

  5. #5
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    WooojaS

    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    91-303
    Posty
    39

    Domyślnie

    Witam. Ogólnie rzecz biorąc to rewelacyjny ten środek. Nawet fajny miętowy zapach po sobie zostawia. Skutek jest taki - póki ściana jest cała - czyli nic w jej newralgicznych miejscach nie wiercę to jest ok. Jednak gdy ja narusze to odór się uwalnia. Najchętniej bym zburzył ta ścianę, ale na moje nieszczęście właśnie ta ściana rozdzielnia mieszkanie od klatki schodowej.
    Z założenia nic już w niej nie będę robił, a listwę przypodlogowa przyklejenia do ściany.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony