dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Jaki naped do bramy mhause czy faac

    Witam mam do wyboru naped do bramy faac 414 lub mhause wg2s ktory wybrac obydwa w tej samej do faaca trzeba tylko odbojniki dokupic w mhausie sa juz w zestawie cena okolo 1500

  2. #2

    Domyślnie

    ja u siebie mam faaca, kilka ich po rodzinie zamontowałem, chodza od lat, serwisów nie ma, wiec chyba ok...

  3. #3

    Domyślnie

    Trudno tak teraz pisać. Ja mam u siebie BFT, a tej marki mhause to w ogóle nie znam. Podaj najlepiej parametry bramy, to ci pomożemy.

  4. #4
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar greghus
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Bielany
    Posty
    144

    Domyślnie

    Przy BFT nie ma w ogóle roboty więc to chyba dobra rekomendacja?
    nie ma lekko, ale dajemy radę

  5. #5

    Domyślnie

    Ja akurat jestem dość nowym użytkownikiem, więc jeszcze się nie wypowiadam na ten temat. Ale zakupu dokonałem na podstawie polecenia sąsiada, który z powodzeniem korzysta już bez awarii od 7 lat. Także w sumie zgadzam się z Twoim postem.

  6. #6
    Banned
    benchmark

    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-314
    Posty
    50

    Domyślnie

    Bardzo dobry wynik w porównaniu do niektórych automatów. A zapytam - zdarza się przekroczyć normatywne zużycie?

  7. #7
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar greghus
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Bielany
    Posty
    144

    Domyślnie

    Cytat Napisał sokratis Zobacz post
    Ja akurat jestem dość nowym użytkownikiem, więc jeszcze się nie wypowiadam na ten temat. Ale zakupu dokonałem na podstawie polecenia sąsiada, który z powodzeniem korzysta już bez awarii od 7 lat. Także w sumie zgadzam się z Twoim postem.

    A to wszystko przed Tobą. Dla mnie siłownik ma po prostu działać i życzę sobie, aby się nim nie zajmować, zwłaszcza zimą!
    nie ma lekko, ale dajemy radę

  8. #8

    Domyślnie

    Tak, zdecydowanie. Ograniczniki z pewnością ułatwiają pracę, z pewnością też to, że siłownik nie ulega mrozom i pracuje równie dobrze co w lato. No i moim zdaniem zdecydowaną zaletą jest zasilanie 24V, a nie 240V. Wydaje mi się, że z tego drugiego napięcia korzystają tylko napędy słabsze technicznie.

  9. #9
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar greghus
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Bielany
    Posty
    144

    Domyślnie

    Cytat Napisał sokratis Zobacz post
    Tak, zdecydowanie. Ograniczniki z pewnością ułatwiają pracę, z pewnością też to, że siłownik nie ulega mrozom i pracuje równie dobrze co w lato. No i moim zdaniem zdecydowaną zaletą jest zasilanie 24V, a nie 240V. Wydaje mi się, że z tego drugiego napięcia korzystają tylko napędy słabsze technicznie.
    Mróz to jedno, śnieg i deszcz drugie. Chińszczyzna z allegro potrafi nie przetrwać jednego sezonu zimowego.
    nie ma lekko, ale dajemy radę

  10. #10
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    yaris

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-100
    Posty
    172

    Domyślnie

    A ja zapytam co to za różnica dla użytkownika czy 24 czy 240 V. Pewnie 24 jest bezpieczniej, ale przecież cała instalacja schowana jest przed macaniem ciekawskich dzieci, więc czy warto z tej różnicy robić jakąś zaletę?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony