dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie jaki to zlewozmywak

    Hej
    Mam problem z zlewozmywakiem. Potrzebowałabym takiego typu zlewozmywak jak na zdjęciu- ale może być też niemetalowy.Ma być w tym miejscu kuchni co na załączonej fotografii innej kuchni. Zlewozmywak ma posiadać 1,5 komory, druga komora taka sama wysoka jak pierwsza. Ociekacz mile widziany, ale niekoniecznie.Usytuowanie zlewozmywaka jak na zdjęciu, z możliwością otwarcia swobodnego okna. Owszem znalazłam podobne zlewozmywaki, ale cena ok.2000 jest dla mnie za wysoka.Będę wdzięczna za pomoc.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zlewozmywak do kuchni.JPG
Wyświetleń:	116
Rozmiar:	32,7 KB
ID:	391238  
    Ostatnio edytowane przez Sylw. ; 15-06-2017 o 07:20

  2. #2

    Domyślnie

    Nikt nie doradzi?

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.174

    Domyślnie

    Z tej perspektywy to niewiele widać - można tylko domniemywać, że to coś na wzór DIPLOMAT REGINOX 1,5 zlewozmywak stalowy z korkiem automatycznym. Wiele jest modeli takich zlewozmywaków.
    Spokojna przystań M36a w wersji L
    ----------------------------------------------------------------
    Głupca nic tak nie drażni, jak cudza mądrość.
    Lenia nic tak nie drażni, jak cudza pracowitość.

    ----------------------------------------------------------------
    Rekuperator +GWC+Filtr PM, Centralny odkurzacz, PC klimatyzacja: Gree 6,6kW, Kominek PW Bufor 300+300
    FV 10KWp (2,68 +3,66 kWp S i 3,66 kWp E+W ),Instalacja Solarna Galmet 4,2m2,Junkers 2F
    IQ oparte na systemie Satel Integra, Abax 2 .

  4. #4

    Domyślnie

    Szukaj 2 komorowego, a nie 1,5, szukaj u tych producentow
    - Hansloren
    - Smeg
    - Teka - tanio
    - Deante
    - Blanco
    - bez ociekacza - Zlew Deante Piva ZQI 2203 Grafitowy - 800 zl
    - z ociekaczem - Zlewozmywak Blanco Top EZS 11 x 4 - 2 Stal matowa - 500-900zl

  5. #5

    Domyślnie

    Na dwukomorowy nie mam miejsca. Nie musi być stalowy.Marzy mi się taki jak w załączniku, ale z ociekaczem. Tam gdzie czerwona kropa to otwór na baterie. Mała komora po prawej, ociekacz też. Obie komory tak samo wysokie. Nie musi być stalowy.Znajduję takie ale cena powala.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	taki zlewozmywak.jpg
Wyświetleń:	12
Rozmiar:	87,5 KB
ID:	391354  
    Ostatnio edytowane przez Sylw. ; 16-06-2017 o 19:44

  6. #6

    Domyślnie

    Znaczy, że nie sprawdziłaś ani zalinkowanych przeze mnie zlewów, ani producentów.

    Kiedy wpisujesz w wyszukiwarkę 1,5 komorowy najczęstszym wynikiem jest druga malutka komora z niepełna wysokoscią. Jeśli wpiszesz 2 komory z ociekaczem to pojawiają się też z 1,5 komory, ale pełnej wysokości.

    Podałam 2 przykłady, podobne do tego co masz na zdj. z miejscem na kran i producentów, u których warto poszukać, bo u nich takie zlewy widziałam w cenach od 350 zl do 1700. Wystarczy poszukać na ich stronach.

  7. #7

  8. #8

    Domyślnie

    Po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw ociekacz musi być.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony