dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maciuspala

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Brzesko
    Kod pocztowy
    32-800
    Posty
    1.368
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie Wybór dachówki

    Już prawie byłem zdecydowany na dachówkę Brass Celtycka Cisar a tu pojawiła się wizja super ceny na dachówkę Creaton Profil S, to podstawowa wersja Euronit-u.
    I teraz mam problem co wybrać z kasą krucho ale dach ma służyć lata....tylko kto na niego będzie patrzył za rok czy dwa. Będzie kolor grafit i jeśli nie będzie problemów z montażem to nikt nie będzie pamiętał co było tam położone.
    A cena kusi ......0,65 zł taniej na sztucę niż Brass, a i gąsiory sporo tańsze.
    Czy mieliście kiedykolwiek problemy z Euronitem?

  2. #2

    Domyślnie

    Troche nie na temat ale może Cie zainteresuje - 4 lata temu kupiłem dachowke braas rubin 11V. Docelowo miała być inna tez braasa ale Pan sprzedawca odradził, bo była to końcówka produkcji. W tym roku dokupywałem na drewutnie... i okazało się, zaprzestają produkcje/sprzedaż tej dachówki...

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maciuspala

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Brzesko
    Kod pocztowy
    32-800
    Posty
    1.368
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Akurat to nie końcówka produkcji tylko moją firma handluje Brassem ale był strzał z tanią betonowką na stan.Wzięli tego kilka tirów i zostało ostatnie 4 dachy.I poszło by to w na prawdę dobrych pieniądzach.
    Jutro będę miał kilka sztuk na przymierzenie na budowie.

  4. #4

    Domyślnie

    beton jak beton, nic ciekawego...osobiście gdybym dysponował ograniczonym budżetem na dach spytałbym o Robena Monzę. To ceramika jako taka
    Z Euronitem miałem sporo broblemów ale nie tyle co z IBF
    DACHArz

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maciuspala

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Brzesko
    Kod pocztowy
    32-800
    Posty
    1.368
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał awieuro Zobacz post
    beton jak beton, nic ciekawego...osobiście gdybym dysponował ograniczonym budżetem na dach spytałbym o Robena Monzę. To ceramika jako taka
    Z Euronitem miałem sporo broblemów ale nie tyle co z IBF
    Z Robena podoba mi się czarna glazura ale cena jest dość wysoka.Z uwagi na oszczędzanie jednak będzie beton, już prawie zamówiłem Brassa a tu z za rogu wychylił się Euronit.
    Różnica na samej dachówce to ponad 1000 zł.
    Tylko że jak porownam Euronita do Lumino z Brassa to niby ta sama półka a różnica w cenie będzie niewielka.
    Jutro pomacam Euronita i Cisara który leży mnie na wystawce.
    Jakoś mnie nie boli że nie będę miał ceramiki nie jest mi szczęścia potrzebna.
    Jakie miałeś problemy z Euronitem?
    Akurat Roben wśród ceramiki z modelem Monza ma jeden z najgorszych opinii....akurat u mnie się najwięcej sprzedaje ale dekarze narzekają że krzywa.A Brassa wszyscy chwalą.
    Ostatnio edytowane przez maciuspala ; 26-06-2017 o 19:35

  6. #6

    Domyślnie

    To nie mój wątek: wybór między flakami a kiszkami Nie będę poruszał tematu Euronitu bo wątek już kiedyś się przewinął. Napisałem że gdybym miał wybierać między betonem a Monzą wybrałbym ,,kiszkę,,. A ci dekarze co tam narzekają na krzywą dachówkę klinują czasami dachy, czy cena za wykonanie nie przewiduje takiego luksusu?
    DACHArz

  7. #7
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maciuspala

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Brzesko
    Kod pocztowy
    32-800
    Posty
    1.368
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    I problem się rozwiązał....przyłożyłem dachówkę Euronit do Brassowieskiego Cisara.....i w życiu czegoś takiego na dach nie dam
    Wolę już dołożyć ten 1000 zł i mieć dużo ładniejszą dachówkę. Ogromna różnica na żywo.
    Temat zamknięty szkoda czasu na rozważania.

  8. #8
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    BigSack

    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Skąd
    Piastów
    Kod pocztowy
    05-820
    Posty
    35

    Domyślnie

    Wszystkie produkty betonowe o których pan pisze, to jest BRASS czy Euronit to produkty dobrej jakości. Oba produkty są trwałe i na pewno będą służyły panu przez długie lata. Obecnie producenci dachówek betonowych prześcigają się w okazaniu swojej wyższości nad konkurencją, a sprawa jest bardzo prosta. Czy wybierze pan BRASS'a, Euronit czy IBF to nie popełni pan żadnego błędu.
    Posiadam 25-letnie doświadczenie w branży dekarskiej. Moje atuty to jakość i wiedza.

    Jeżeli chcesz kontynuować temat uczestnicz w dyskusji.

    BigSack

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony