dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Alarm z fotokomorka

    Witam wszystkich,


    Poszukuje alarmu z fotokomorka ktory moglbym zamontowac w piwnicy. Nie potrzebuje zadnych powiadomiec SMS, a jedynie glosna syrene, ktora skutecznie wystraszy wlamywacza i obudzi mieszkancow. Jak wiemy tacy osiedlowi wlamywacze zazwyczaj staraja sie po cichu spenetrowac piwnice, a ja chcialbym im to utrudnic robiac duzo halasu.

    Piwnica ma ok 6m2 i ksztalt trojkata. Najchetniej, aby syrena wlaczala sie od razu po wykryciu ruchu (ew. po kilku sekundach) przy czym nie chcialbym problemow z rozbrojeniem/uzbrojeniem alarmu. Najlepiej, gdyby dalo sie ja rozbroic przez zamkniete drzwi, jeszcze przed otwarciem piwnicy. Drzi sa kalsyczne - pozbijane z drewna, jak to w blokach z lat 80

    Doradzicie jakies ciekawe urzadzenie?

  2. #2

    Domyślnie

    Ja miałem taką zwykłą chińszczyzne za 15 zeta i działała, głośna, na pilota (ale na podczerwień, więc przez drzwi nie działa), 4 baterie R6 AA, lub zasilacz 6V. Fotokomórka dość czuła jak na zabawkę za 15 zł.
    Dom przy Głogowej 3 ... 120 mkw P.U. + garaż + kotłownia, 24 cm silikatu na ściany, 20 cm grafitu pod tynkiem, 20 cm pianki PUR pod dachówką, 10 cm pianki PIR na fundamencie, 15 cm grafitu pod nogami. 12 cm betonu nad głową, 100 % podłogówki, wentylacja mechaniczna z rekuperacją, pakiety 3-szybowe, ciepło sieciowe ... przewidywane 39 W/mkw ... naciągane energooszczędne ... NIE dla jednakowych kolorów dachu i elewacji ... STOP dla braku poszanowania indywidualności ...

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał belliash Zobacz post
    Ogladalem na zywo i jednak straszna lipa. Bardzo duzy, nieporeczny, zadnej regulacji w zestawie

  5. #5
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    manfred1

    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Skąd
    New Targ
    Kod pocztowy
    34-400
    Posty
    171

    Domyślnie

    I to tyle w temacie? Ja natomiast szukam czujnik ruchu na balkon. Coś co pozwoli wykryć mi intruza na balkonie i powiadomi wszystkich głośną syreną.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony