dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
  1. #1

    Domyślnie Poddasze do adaptacji -- projektant, wykonawca, inwestor w jednej osobie.

    Jutro jest poniedziałek, to najlepszy dzień by rozpocząć prace związane z adaptacją poddasza na " tymczasową powierzchnię użytkową". Nazwę ową powierzchnię jako "TPU" bo do osiągnięcia powierzchni mieszkalnej jeszcze bardzo, bardzo daleka droga. Zakładam ten temat bo mam kilka problemów które muszę sam rozwiązać - dotyczą przygotowania ścian i ocieplenia dachu. Jak już napisałem w tytule planuję większość prac zrobić samodzielnie. Na początek będzie to zadaszenie klatki schodowej - jeśli podołam, ruszę na "podbój" prawie 10 razy większej powierzchni.
    To tyle tytułem wstępu.
    Zamieszczę kilka zdjęć by mi łatwiej było sprecyzować problem.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	201706.jpg
Wyświetleń:	46
Rozmiar:	94,4 KB
ID:	391442

    Mam nadzieję, że zdjęcie jest w miarę czytelne.
    Te moje pytania a właściwie prośby o pomoc w znalezieniu rozwiązania na moje problemy są następujące :
    1. Na zdjęciu widać, że oznaczona jako 1 folia paroprzepuszczalna ( niebieska) na zakładce nie dolega do siebie - czy to jest problem, jeśli tak to jak mu zaradzić??
    2. Kantówka oznaczona jako 2 ma wysokość 16 cm - czy wata izolacyjna tej grubości wystarczy na docieplenie??
    3. Belkę oznaczoną 4 pewnie powinienem nazwać murłatą? Jak się ten element "obrabia"?? Czy powinno się ją czymś pomalować?
    4. Element oznaczony 3 to kilkucentymetrowy styropian - czy trzeba go czymś uszczelnić??


    Byłbym bardzo wdzięczny za podpowiedź gdzie ewentualnie znajdę odpowiedzi na moje "problemy" bo tak w miarę pisania widzę, że tych pytań będę miał jeszcze sporo.
    Ostatnio edytowane przez krzysztof.59 ; 18-06-2017 o 22:28

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony