dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    suzanita

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    128

    Domyślnie Astrobud - robili u Ciebie elewację?

    Witam,

    czy są na FM osoby, u których Astrobud wykonywał elewację ( styro+tynk)? Wszelkie doświadczenia i opinie mile widziane tu lub na PW.

    pozdr

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    a to nie lepiej wprost zapytac? u kogo z forumowiczów robił?
    btw Astrobud chyba nie bedzie juz robil elewacji, Astrobud prawdopodobnie wroci do handlu wylacznie. Zobaczymy.

    wkrotce zmieni sie prawdopodobnie tez ten płatny profil na profil Med-bud

    Powstał Med-bud i pewnie on przejmie wykonawstwo w kooperacji z Astro, lub nie.
    Taki okres teraz zamykania tematów otwartych, niedokonczonych, trwajacych.
    Ostatnio edytowane przez fighter1983 ; 20-06-2017 o 01:50
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    suzanita

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    128

    Domyślnie

    Właśnie pytam wprost...forumowiczów...
    Ale oczywiście możesz w tym miejscu również napisać u których forumowiczów wykonywaliście elewacje.

    fighter1983, rozwiniesz swoja wypowiedź ? Wydaje się ciekawa dla osób potencjalnie zainteresowanych współpraca w tym roku lub tych, którzy się na taką współprace zdecydowali.
    Ostatnio edytowane przez suzanita ; 20-06-2017 o 08:57

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    trudno jest uzyc nickow forumowych w takich przykladach.
    bo gdy rozpoczyna sie wspolprace to juz jest "Pan Krzysztof, Pan Robert, Pani Jola" etc a o nickach sie zapomina.

    Poza tym wiesz jak jest - podam nicki i padnie zarzut ze wybralem te "najlepsze" w sensie ktore wyszly najlepiej i mega zadowolony klient
    A oczywiscie tak nie jest, nie zawsze klient jest zadowolony z przeroznych wzgledow, ale oczywiscie sa tacy ktorzy sa mega zadowoleni.

    Z nicka forumowego u ktorego astrobud wykonal elewacje to na pewno cormac oraz karolek75
    Pamietam z nickow z powodu tego, że cormac to najtrudniejsza elewacja z jaką kiedykolwiek się spotkałem, i do tego mega problematyczna - elewacja - nie klientka
    karolek75 z kolei dlatego ze powstala jakas "chemia" na zasadzie zbudowala sie taka kumpelska relacja od samego poczatku, do tego jeszcze nawiazala sie wspolpraca w obu kierunkach pomiedzy zainteresowanymi.

    co do rozwiniecia mysli: jeszcze troche na to za wczesnie, ale po krotce:
    Astrobud na dzien dzisiejszy przyjal stanowisko powrotu do samego handlu lokalnego, w obrebie 50km od siedziby oraz obslugi punktow handlowych. Nie mniej jednak nalezy zamknac tematy otwarte i wywiazac sie z juz poczynionych ustalen w zakresie wykonania robót, co konsekwentnie realizuje. nie do konca tez wiadomo, co z platformami handlu internetowego, sklepem online, allegro itd... bo polityka cenowa handlu lokalnego jest zupelnie inna niz internetowego. Ponadto Astrobud ma aspiracje do produkcji wlasnego systemu docieplen.
    Medbud z kolei tematy wykonawcze elewacyjne, ewentualnie hydroizolacyjne i żywice epoksydowe i poliuretanowe. Plus sklep internetowy, ale zorientowany tylko na poszczegolny asortyment. Takie narzedzie do dobrego kupowania chociazby styropianu. Zeby zajmowac sie glownie elewacjami, ale np. taki styropian kupowac bezposrednio u producenta.
    To tak po krotce. gdy zapadna decyzje ostateczne co do tego co kto robi z pewnoscia pojawi sie tu informacja.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  5. #5

    Domyślnie

    Ja próbowałem w zeszłym roku elewacji z Astrobudem. Byliśmy dogadani co do terminu, potem były przesunięcia terminu z enigmatycznymi wyjaśnieniami. Na koniec wycofali się i polecili mi innego wykonawcę. Niestety spowodowało to problemy z terminami (kończyłem w tym roku). Materiały do elewacji brałem z Astrobudu - tu akurat wszystko było OK.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony