dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Question Drzwi wewnętrzne retro / klasyczne - DRE, Porta czy Polskone?

    Cześć,
    szukam drzwi wewnętrznych w stylu retro / klasycznych.

    Kolor biały, 6 sztuk.

    Zastanawiam się nad 3 firmami: DRE, Porta oraz Polskone.

    Jakie są Wasze doświadczenia z tymi drzwami?
    Co polecacie a co odradzacie?
    Na co zwracać uwagę przy zakupie?

    Raczej nie będą to drzwi drewniane - koszty Myślę o płycie wiórowej otworowanej.


    Pozdrawiam.

  2. #2

    Domyślnie

    Jesli i tak nie planujesz zakupu drzwi z litego drewna to może zainteresuj się firmą Windoor. Mają bardzo dobre ceny przy zakupie kilku sztuk, plus ościeżnice też tańsze niż większość producentów. Jak coś to ich drzwi są w sieciówkach np. castorama. Ja osobiście patrzyłem wpierw na cenę (miałem do zrobienia całe mieszkanie, najważniejsze były podłogi i kuchnia tak naprawdę), potem na jakość ościeznic i czy okleina na kantach jest odpowiednio zakończona, czy nie będzie odchodzić. Przy drzwiach windoor wszystko mi pasowało.

  3. #3

    Domyślnie

    Ok, dzięki.

    Na razie wybrałem firmę PORTA, drzwi Royal Premium. Czy ktoś ma takie drzwi?

  4. #4

    Domyślnie

    Po białe retro możesz uderzyć do stolarza, robi Ci na połysk. Royal Premium będzie podobne do Windoor, tylko zamiast MDF masz HDF. W stylu retro możesz zerknąć na Stolpaw, np. Femme. Prawie 3x drożej niż Porta, za to drewno dębowe, środek MDF. W cenie Royal Premium masz jeszcze ramiakową Forsycja z Erkado, ramiaki MDF, środek HDF. Tylko tutaj okleinę białą 'premium". Z Polskone zwróć uwagę na Vertigo, ramiak z drewna klejonego, pokrycie HDF, całość malowana.

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Dorian, zerknij do swojej skrzynki PW i poczytaj ostrzeżenia.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  6. #6
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    mazwoj

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-153
    Posty
    274

    Domyślnie

    To w tych pieniądzach wolałbym mniej znane Erkado, jak Portę, bo tam w standardzie masz plaster miodu w wypełnieniu skrzydła, a za płytę musisz dopłacić. Erkado masz już ramówkę i przy tym wzorze masz pełne MDFy (znacznie sztywniejsze).
    Wzór kwestia gustu, choć ten co Ty wybrałeś dla mnie jest bardziej retro - taki lekko "angielski".

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony