dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1

    Domyślnie Zabezpieczenie pianki montażowej wokół okna - co innego niż goldband

    Witam,

    Polecono mi pozacierać pianki wokół okna PCV które jest wstawione na lico (będzie elewacja za kilka lat) właśnie goldband-em, że ale nie mam go w dniu naszym składzie. Czym mogę to zrobić? Poproszę o inny materiał z innej firmy.

    Zabezpieczam przed słońcem i wodą

  2. #2

    Domyślnie

    kup worek kleju do styropianu i pozaklejaj tym klejem, wczesniej pianke obcinajac do lica


  3. #3

    Domyślnie

    a kliny wyjąć?

  4. #4

    Domyślnie

    Nie, zresztą kliny powinny być plastikowe i nie powinny wystawać poza lico. A jak drewniane i wystają to nie wiem, tu juz niech wypowiedzą się specjaliści od okien.

  5. #5

    Domyślnie

    Golbandem? Ktoś chyba się źle czuje... To jest tynk wewnętrzny gipsowy to sobie sam odpowiedź czy można stosować go na zewnątrz. Najlepiej zrób to klejem do płytek albo do styro. Kliny zdemontuj i zapsikaj to pianką, obetnij na równo i wtedy możesz zabezpieczać. Możesz też zrobić to silikonem.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Slawko123 Zobacz post
    Nie, zresztą kliny powinny być plastikowe i nie powinny wystawać poza lico. A jak drewniane i wystają to nie wiem, tu juz niech wypowiedzą się specjaliści od okien.
    kliny są plastikowe, wystają kilka centymetrów...

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał ag2a Zobacz post
    Golbandem? Ktoś chyba się źle czuje... To jest tynk wewnętrzny gipsowy to sobie sam odpowiedź czy można stosować go na zewnątrz. Najlepiej zrób to klejem do płytek albo do styro. Kliny zdemontuj i zapsikaj to pianką, obetnij na równo i wtedy możesz zabezpieczać. Możesz też zrobić to silikonem.
    https://drive.google.com/open?id=0Bz...UE1OXMzaHp0bFU zdjęcia

  8. #8
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar aiki
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Chojnice
    Kod pocztowy
    89-600
    Posty
    2.626
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Klinów sie nie wyjmuje. A już na pewno nie usuwaj tych z dołu.

  9. #9

    Domyślnie

    To jak zamontować przyszły parapet (najprawdopodobniej z cegły)?

  10. #10

  11. #11

    Domyślnie

    Myślę, że powinieneś pomyśleć o tym podczas zamawiania okna. Teraz to nie mam pojęcia. Pewnie trzeba kuć pod oknem.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony