dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Co mi ptaki wyjadają z trawy ?

    Często na mój trawnik nadlatują grupy ptaków i coś wyjadają ? Co ? Trawa jest od kilku lat. Czyżby nasiona traw ? Dlatego jest taka rzadka ?
    Jak próbuję ich zapytać i podchodzę do nich to zaraz odlatują i nie mogę się dowiedzięć od nich o co im biega....
    Pozwolić im na takie szukanie ?
    Tomasz
    <NOTO>

    "Górnicy, funkcjonariusze UOP, ABW i CBA. Przechodzą na emerytury po 25-30 latach pracy i dostają dwa razy więcej niż inni.
    Jak wynika z raportu ZUS górnik dostaje prawie 3 tysiące. Mundurowi po ok. 2,9 tysiąca. Oni pracują średnio po 25 lat.
    Wynika z tego wszystkiego, że im kto krócej w Polsce pracuje – tym więcej dostaje. "

    http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=54419

  2. #2
    Guest

    Domyślnie

    Masz chyba na myśli szpaki, czarne, nakrapiane z żółtymi dzióbkami.
    Albo inne, większe, jednolicie ubarwione, brązowo-grafitowe, nie wiem jak się nazywają.
    Do mnie też lubiły przylatywać jedne i drugie, całymi stadami,
    czasem na trawniku aż się od nich roiło, ale szkód żadnych nie stwierdziłam.

    Prawdopodobnie ich przysmakiem są jakieś małe żyjątka mieszkające w trawniku.
    Bardzo lubiłam jak przylatywały i ani mi było w głowie je przeganiać.

    Pozdr.


  3. #3
    Guest

    Domyślnie

    U mnie też sobie łażą i wybieraja jakieś smakowitości z trawnika- a niech im tam na zdrowie- gorzej jak będą wyjadać owoce z drzew- wtedy będę je goniła

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Gorgu, nie dasz rady

    Do nas też przylatują, robaczki wyjadają. Gorzej bylo jak się karmiły świeżo posiana trawą

  5. #5
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY OGRODNIK - DORADCA!
    Wciornastek

    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Posty
    2.905

    Domyślnie

    Oj, one konsumują robali. Teraz gdy słonko przygrzeje masowo owady wychodzą z zimowych kryjówek a trawnik z resztkami trawy, resztki liści to idealne miejsce do zimowania. Konsumują też często ślimary - w niedzielę spod moich nóg na ogrodzie uciekły kuropatwy, które właśnie przyszły na deser ze ślimarów. Te cwaniary wyciągały je spod kawałków walającego się na zaoranej ziemi styropianu. [/b]

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony