Witam
Oto co znalazłem na nękający nas problem i nie brzmi to dobrze.

Krzysztof rpw • 3 dni temu
Na infolinii dowidziałem się, że nadajnik w Lipnikach ma być uruchomiony w sierpniu, bo teraz maszt stoi goły. Pozostaje Play w okolicy...

•Odpowiedz•Udostępnij ›
Awatar
Mateusz rpw • 4 dni temu
Wyłączyli nadajnik w Lipnikach, pościągali wszystkie anteny, został sam szkielet. Brak zasięgu Orange, T-Mobile, Plus, jak również Netii Wi-Max czy bezprzewodowych sieci dosyłowych. Plus przeniesie się na maszt Playa, który jest paręset metrów obok. Nie jestem ich klientem, a mimo to udało mi się taką informację uzyskać i to wraz z używanymi technologiami i częstotliwościami. Z kolei Orange z T-Mobile traktują klientów jak idiotów, każą resetować telefon, nie można uzyskać od nich żadnych
konkretnych informacji.

Znalezienie nowego miejsca, uzyskanie stosownych zgód, postawienie nadajnika, uruchomienie, konfiguracja.... będzie to wszystko trwało co najmniej rok. Radzę więc wszystkim klientom Orange i T-Mobile z okolicznych miejscowości rozglądać się za innym operatorem. Warto jednak pamiętać, że maszt Playa (podejrzewam, że dołączony Plus w niedługim czasie również) już teraz jest mocno obciążony.