dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Sposób na tańszy remont/budowę.

    Samemu czasem ciężko wykończyć dom czy mieszkanie i pomocnik zawsze się przyda. Są jednak plusy z tego całego zalewu Ukraińców.

    Zatrudniłem jakiegoś Saszę, jąkającą się pierdołę, żeby mi wymalował mieszkanie, które niedawno kupiłem. Stawka oczywiście 4zł/h. Na początek dostał też proste zadanie, żeby podkuć ścianę i pochować kable pod listwy.

    Przy podkuwaniu niechcący przeciął głośnikowy kabel, który akurat w tamtym miejscu przebiegał. Sasza przestraszony naprawia ten kabel, owija taśmą izolacyjną i mówi, żeby włączyć sprzęt i sprawdzić czy działa. Problem w tym, że ten kabel nigdy nie działał.

    Próbował naprawić niedziałający kabel, nie udało mu się, ale był pretekst, żeby nie wypłacić mu kasy za 7h zapieprzania. Na drugi dzień przyniósł jakąś dziadowską ukraińską wódkę w ramach przeprosin i dalej zasuwa za 4zł/h.

    Tak więc polecam bo zawszę to jakaś oszczędność. Ja w miesiącu zamiast 1200 zł to mu 600 zł wypłaciłem dzięki podobnym sztuczką.

  2. #2

    Domyślnie

    Chwalisz się własnym chamstwem i głupotą?

  3. #3

    Domyślnie

    Nie wierze... A jak zniesie jaja... To sie rozpełźnie

  4. #4

    Domyślnie

    Znaczy się oszukałeś Ukraińca i jeszcze się tym chwalisz ? Uczciwość, honor, lojalność to w dzisiejszych czasach cecha na wymarciu. Polak zawsze się cieszył jak kogoś w ch....a zrobił .... mało tego inni mu przyklaskiwali że super z niego gość. Okazuje się że Ukrainiec porządniejszy niż Polak.
    Dom przy Głogowej 3 ... 120 mkw P.U. + garaż + kotłownia, 24 cm silikatu na ściany, 20 cm grafitu pod tynkiem, 20 cm pianki PUR pod dachówką, 10 cm pianki PIR na fundamencie, 15 cm grafitu pod nogami. 12 cm betonu nad głową, 100 % podłogówki, wentylacja mechaniczna z rekuperacją, pakiety 3-szybowe, ciepło sieciowe ... przewidywane 39 W/mkw ... naciągane energooszczędne ... NIE dla jednakowych kolorów dachu i elewacji ... STOP dla braku poszanowania indywidualności ...

  5. #5
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    dez

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Leszno
    Kod pocztowy
    64-100
    Posty
    693

    Domyślnie

    Po co trolla dokarmiacie.

  6. #6

    Domyślnie

    Ta historia (legenda) krąży po internecie już od paru miesięcy.
    Niech to jakiś moderator usunie lub przeniesie do działu z "humorem".

  7. #7
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pawel_13 Zobacz post
    ................... lub przeniesie do działu z "humorem".
    Ukrainiec za 4 zł ? Wolne żarty.......... Chcą brać więcej jak POLACY w POLSCE !
    Darek B

  8. #8
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    kemot_p

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    4.358

    Domyślnie

    To jakiś fejk. Kolega buduje dom w Brwinowie, ekipa Ukraińców była droższa do ekipy zza Pułtuska

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony