dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    hera89

    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Kod pocztowy
    09-409
    Posty
    2

    Domyślnie Kawalerka 32 m - aranżacja problem kuchnia

    Kochani, potrzebuję pomysłu na rozplanowanie mieszkania. Największy problem mam z łazienką (wanna czy prysznic) by było funkcjonalnie oraz z kuchnią. Tu już w ogóle nie mam pomysłu. U obecnych (jeszcze) właścicieli kuchenka jest przy ścianie prostopadle do szafy. a zlew bliżej łazienki. To tyle odnośnie mojej wiedzy. Więc nie wiem czy można ten układ w ogolę zmienić. Na czerwono poza oknami zaznaczyłam mój pomysł na dosztukowanie ściany. Myślałam że wtedy w rogu upchnę lodówkę. Najbardziej brakuje mi blatu roboczego. Barku nie przewiduję. Myślałam też nad drzwiami przesuwnymi do łazienki by zyskać troche przestrzeni. Co wy na to ?

    Dodatkowo by nie zaczynać nowych wątków: szukam pomysłu na wygłuszenie mniejszego pokoju przeznaczonego na sypialnie gdzie będe dzielić ścianę z sąsiadem. Czy to ma sens na tak małej powierzchni?

    Za wszystkie porady dziękuje :




    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zdj2.jpg
Wyświetleń:	42
Rozmiar:	14,1 KB
ID:	391852

    https://1drv.ms/i/s!Ah3KS5sXlyEkhfY5YBYOnJCtUSq0eg
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kawalerka.jpg
Wyświetleń:	22
Rozmiar:	13,2 KB
ID:	391848  
    Ostatnio edytowane przez hera89 ; 25-06-2017 o 21:48

  2. #2

    Domyślnie

    Dasz radę wrzucić większe zdjęcie?

  3. #3
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    hera89

    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Kod pocztowy
    09-409
    Posty
    2

    Domyślnie

    https://1drv.ms/i/s!Ah3KS5sXlyEkhfY5YBYOnJCtUSq0eg link do chmury.. inaczej nie umiem

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doli.
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Nadolice Wielkie
    Posty
    1.746

    Domyślnie

    Mało co widać na tym obrazku. Z taką otwarta kuchnią pomyślałabym o wyspie (wtedy fajnie byłoby przesunąć drzwi w stronę tego zamkniętego pokoju). Jeśli nie wyspa, to może układ L lub takie niesymetryczne U. Czytałaś o strefach w kuchni? Jeśli nie to tu masz zajawkę:
    http://prima-gran.iq.pl/nowy-pg/info...ges/strefy.png
    Strefy w kuchni

    Co do decyzji wanna czy prysznic to wybrałabym prysznic. Zdecydowanie wygodniejsze rozwiązanie, chyba że lubisz codziennie leżeć w ciepłej wodzie.
    Dziennik budowy i komentarze: Winter is coming - płyta, reku, xps
    Archiwum komentarzy do dnia 15.12.2017
    ---
    208m2 powierzchni całkowitej, 146m2 powierzchni użytkowej, 967m3 kubatury;
    płyta fundamentowa 25cm, 10cm XPS pod, 10cm EPS na;
    ściany: nośne - YTONG 600 24cm, działowe - YTONG 600 12cm; dach: dwuspadowy 40º, dachówka ceramiczna Jacobi Z10;
    kotłownia gazowa; ogrzewanie podłogowe 100%; rekuperacja; ocieplenie: ściany - 20cm grafitu, dach i strop - 30cm piany PUR; okna 3 szybowe

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony