dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Evostudios

    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    92-104
    Posty
    4

    Domyślnie Malutnki domek na działce - prośba o porady

    Cześć wszystkim jestem tu nowy i potrzebuję porady gdyż nie bardzo wiem co zrobić
    Domek 4x6m

    Remontuję dziadkom domek na działkach ROD domek jest niewielki ale w opłakanym stanie i jest co robić.
    Dach jednospadowy o niewielkim nachyleniu położony na wcześniejszy dach (który się załamał pod wpływem wilgoci i lat) rozwaliłem zapadniety dach i ten głowny całkiem nieźle wygląda a na nim jest położona papa (już spękana i łapiąc ją się odlepia) chcę na dach założyc blachodachówkę domek i tutaj pojawia się problem co mam założyć czy membranę pod blachodachówkę czy papę co sklep to inna opinia. Oczywiście chcę wszystko zrobić sam by zniwelować koszty
    robocizny.

    Jakie materiały więc kupić i co polecacie
    Jak coś to jutro mogę porobić zdjęcia jeżeli będzie miał ktoś ochotę doradzić. Chętnie skorzystam z bardziej doświadczonych kolegów

  2. #2

    Domyślnie

    Zauważyłem, że na tym forum, raczej większość skłania się do papy - tańsze i sprawdzone rozwiązanie + łatwość "instalacji".

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Konsultant Viessmann
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-015
    Posty
    4.026
    Kompletna oferta systemów grzewczych i chłodniczych Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań: Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza www.viessmann.pl

    Domyślnie

    Witam,

    Co do dachu, to niestety nie udzielę porady - niech wypowiedzą się eksperci.

    Jeśli mówisz jednak, że sporo pracy Cię czeka przy tym budynku to moje pytanie dotyczy systemu grzewczego - czy również będziesz inwestował w nowy system grzewczy?

    Może mógłbym coś poradzić?
    Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań:
    Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza

  4. #4
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Evostudios

    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    92-104
    Posty
    4

    Domyślnie

    Systemu grzewczego brak i raczej nie bede go robil bo domek sluzy tylko jak jest ciepło

  5. #5
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    e_gregor

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Wrocław, Oleśniczka
    Kod pocztowy
    51-314
    Posty
    521

    Domyślnie

    To chociaż jakiś mały kondensacik na ścianie dla ozdoby altanki, co?

    Amerykanie robią dużo z drewna. Ostatnio ogladałem pare filmików jak robia dachy na domach czy garażach. Sami robią wiązary. Nie wiem jak u Ciebie z angielskim ale polecam poszukać np używajac hasła "roof thuss DIY". Przy takich wymiarach domku to jesteś w stanie sam zmontować
    Ostatnio edytowane przez e_gregor ; 27-06-2017 o 05:57

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony