Witam, mam problem z wydaniem warunków zabudowy terenu na mojej działce. Budynek ( 31 ) jest budynkiem moich dziadków którzy mieszkają na tym terenie już sporo lat, pozostały teren który jest wokół domu ( dz. nr 1671 ) jest terenem na którym chciał bym wybudować domek parterowy. Z racji tego iż mam ogromną działkę chce wybudować ten domek za domem moich dziadków a na przedniej części działki miał by być dojazd do domu, jakieś drzewka itp. no i tutaj zaczyna się problem urzędniczy ... otóż z racji tego że przy naszej ulicy wszystkie domki są budowane przy ulicy to ja na własnym terenie nie mogę sobie wybrać miejsca na którym chce postawić domek a mam go postawić na przedniej części działki gdzie nie jest zbyt dużo miejsca i tym samym odciąć sobie 2/3 działki który będzie za domkami z którym już nigdy nic nie zrobię bo domku nie wybuduje ( brak dojazdu ), nie sprzedam ( brak dojazdu ), tak wielkiego ogrodu nie potrzebuję. Czy jest możliwość odwołania się od takiej decyzji i czy istnieje możliwość aby jednak ten domek wybudować poza linią zabudowy? Proszę o jakieś porady ... pozdrawiamKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wydruk14988187131255812734-page-001.jpg
Wyświetleń:	19
Rozmiar:	75,9 KB
ID:	392185