dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    suzanita

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    128

    Domyślnie Satel Perfecta - nie działają powiadomienia push

    Witajcie, mój instalator alarmu sobie jakoś nie radzi z tematem...
    Pobrałem aplikacje Perfecta Control i po wprowadzeniu wszystkich ID i IMEI pojawia się komunikat , że usługa wysyłania powiadomień push dla tego systemu jest nieaktywna.

    Instalator twierdzi, że uaktywnił tą opcję i powinno być ok, później uaktywnił jakąś inną opcję i dalej lipa... Twierdzi, ze może coś pakietem danych SIM ( że ich może nie ma?) ale z aplikacji mogę korzystać i wł/wył system poprzez appkę. Mam aktualny podgląd na wszystkie zdarzenia, itp.

    Ktoś, coś? Jakieś pomysły poza zmianą instalatora?

  2. #2

    Domyślnie

    Witaj,


    Osobiście nie instalowałem Perfekty ale mam wiele na koncie instalacji na Integrach z ETHM i tam aby działały powiadomienia oprócz włączenia ich przez instalatora trzeba także w zakładce powiadomienia w aplikacji na telefonie wybrać o czym ma powiadamiać system.

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    suzanita

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    128

    Domyślnie

    mariuszx49 , dzięki ale niestety nie ma opcji w aplikacji na tel wyboru powiadomień. Na tel mam ogólnie ustawione, że Perfecta ma włączone powiadomienia ale tak jak pisałem - przy odpalaniu appki na początku ( po wpisaniu wszystkich numerów) wywala komunikat, że usługa powiadomień jest nieaktywna. Czyli wygląda na to, że problem leży po stronie centralki, np. coś nie ustawione tak jak potrzeba...

  4. #4

    Domyślnie

    zacznijcie od aktualizacji softu Perfecty, macie zapewne pierwszą wersję a tam zdaje się był problem z powiadamianiem...
    Ostatnio edytowane przez vascode ; 19-08-2017 o 06:08

  5. #5
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    multik123

    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Skąd
    łódź
    Kod pocztowy
    92-328
    Posty
    2

    Domyślnie timery w satelu

    witam Potrzebuje zainstalować alarm w garazu ale sterowany timerem Czy w mikrze jest to możliwe ?
    Ajak nie to jak najtaniej to zrobić?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony