dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1

    Domyślnie cena za piach pod chudziaka

    Dzień dobry. Ile Panowie płaciliście za piach do zasypu fundamentów pod chudziaka na terenie małopolski? Dostałem ofertę 470zł za 4 osiówke wraz z transportem. Czy to dobra cena? Jeśli nie to może macie namiary na coś lepszego w okolicach Oświęcimia.
    Ostatnio edytowane przez hudy8 ; 10-07-2017 o 05:29

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maciuspala

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Brzesko
    Kod pocztowy
    32-800
    Posty
    1.368
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Wg mnie raczej słaba oferta, ja za 14 ton placilem 190 zl z transportem okolice Brzeska, i był bto piękny piasek a nie pospolka.
    Pytaj ludzi w okolicy co budowali domy oni zawsze mają najlepsze namiary.

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar piotrek0m
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    2.222
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    148

    Domyślnie

    I co, że niby ma z Brzeska wieś piach do Oświęcimia ? Bo będzie taniej? Cenę piachu podnosi koszt transportu, a nie cena samego piasku.
    PLANETA 2 - dziennik budowy
    Projekt Planeta 2 / użytkowa 170 m2 + garaż 40 m2 / porotherm 24 P+W / ściany wełna 20 / podłoga styropian 14 / poddasze wełna 20 / kocioł Vitodens-222F / 100% ogrzewanie podłogowe

  4. #4

    Domyślnie

    Dzwonie, pytam i jak narazie ta cena jest najniższa. Nie wiem czy w moich okolicach takie są ceny bo jak czytam w Internecie opinie to niektórzy piach mieli prawie darmo...

  5. #5

    Domyślnie

    Cena zalezy od okolicy ...

    U mnie piach to około 7zł za tonę , do tego transport minimum 200zł.
    Czyli 20ton to 340zł minimum.

    Takie są u nas ceny "rynkowe" , ale oczywiście można znaleźć taniej / drozej , dużo zalezy od odległosci i czasami można mieć taniej ...
    Nowoczesna stodoła w leśnej dziczy + komentarze
    Zużycie prądu LG Therma V 9KW

    Dom parterowy 117 m2 pow. użytkowej . Powierzchnia ogrzewana w całości podłogówką. 117 m2, . Ściany silikat 18 - 22 cm grafit , płyta fundamentowa z (15cm EPS200 + 10cm EPS100) ,duże przeszklenia, strop ocieplony celuoza Termofloc 40cm . Pompa LG Therma V 9KW.

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Mareks77
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Kod pocztowy
    65-001
    Posty
    6.331

    Domyślnie

    Cena jest zróżnicowana i zależna od okolicznych robót budowlanych drogowych itp.
    Podczas budowy odcinka drogi ekspresowej S-3 każde 15 ton kosztowało mnie 120 zł.no ale odległość to zaledwie 1,5 km w lini prostej lub 5 km drogą
    Ostatnio edytowane przez Mareks77 ; 10-07-2017 o 13:37
    Dom Opałek 1G z poddaszem użytkowym. 145m2 powierzchni użytkowej. Podłogówka 90m2, reszta to 9 grzejników.
    Piec Vaillant 206/5-5 + Moduł mieszacza VR61/4 + Regulator CM470/4 + VIH R120 + Grupa pompowa z siłownikiem do ogrzewania podłogowego Thermix MEIBES.

    Jeśli pomogłem kliknij......to nic nie kosztuje.

  7. #7

    Domyślnie

    500zł koło Wawy za 20t wraz z transportem


  8. #8
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    grv

    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Mała Nieszawka
    Kod pocztowy
    87-103
    Posty
    417

    Domyślnie

    Toruń, 20t 500 zł z transportem

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał hudy8 Zobacz post
    Dzień dobry. Ile Panowie płaciliście za piach do zasypu fundamentów pod chudziaka na terenie małopolski? Dostałem ofertę 470zł za 4 osiówke wraz z transportem. Czy to dobra cena? Jeśli nie to może macie namiary na coś lepszego w okolicach Oświęcimia.
    my mamy z Lędzin do Bierunia Nowego ofertę za 24 zł tona z transportem. Jak coś to proszę o wiadomość - podam namiary ale nie wiem ile będzie kosztować tam transport
    Etap : Płyta fundamentowa

    Plany: Dom parterowy bez użytkowego poddasza. 136 m2 + garaż jednostanowiskowy 28 m2. Całość podłogówka. Ogrzewanie gazem + rekuperacja mechaniczna + kominek z dystrybucją gorącego powietrza. Okna trzyszybowe w tym jeden HS. Ściany silka24 + 18 na działówki.

  10. #10
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maciuspala

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Brzesko
    Kod pocztowy
    32-800
    Posty
    1.368
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał piotrek0m Zobacz post
    I co, że niby ma z Brzeska wieś piach do Oświęcimia ? Bo będzie taniej? Cenę piachu podnosi koszt transportu, a nie cena samego piasku.
    Kolega chyba słabo czyta....autor postu pytał ile płaciliśmy w małopolsce a Brzesko jeszcze na razie jest .....
    Trzeba szukać jak najbliżej budowy choć u mnie kopalnia jest 3 km ale gość woził z dalsza bo cenę miał lepszą. Z tego co się orientowałem to płacił 6 zł za tonę czyli za 14 ton płacił 84 zł a 106 zł inkasował za transport. Mi to odpowiadało bo piasek idealny a wywrotką połowę wsypywał do fundamentu.
    Nic nie poradzę że ludzie zaczeli być coraz bardziej zachłanni i każdy chce się szybko dorobić.
    Ja na każdym etapie miałem ceny sporo niższe niż tu się chwalą na forum tylko wydaje się mi że za położenie rur do kanalizacji przepłaciłem bo niektórzy podają ze płacili 500-600 zł a ja zapłaciłem 900 zł za robociznę. Ale jestem z wykonania zadowolony.

  11. #11

    Domyślnie

    No u mnie piach przywożą z ok 15km w jedną stronę także to także na pewno ma wpływ na cenę. Niestety nigdzie taniej nie znalazłem. W żwirowni powiedzieli 25zł za tonę bez transportu

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony