dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Lazienka szerokosc 125, a brodzik 120

    Witam uprzejmie,

    mam prośbę o radę w kwestii założenia brodzika. Łazienka ma szerokość 125 cm, ściany wykończone są zielona płyta gk. Planowałem montaz brodzika o szerokości 120 cm i zastanawiam się, jak zrobić to w najlepszy sposób. Pierwotnie chciałem by płytki na ścianach nachodziły na brodzik, tak, by zwiększyć szczelność. Ale przy tej szerokości jest to raczej trudne. Rozważam dołożenie dwóch dodatkowych płyt na całej ścianie, by zredukować szerokość łazienki do 120 cm. Ale może istnieje prostszy sposób - prośba o radę.

    Pozdrawiam
    jpi

  2. #2

    Domyślnie

    Nie wiem jaką masz wizje ale zapewne trzy sciany zamknięte i jedne drzwi szklane którymi się będzie wchodzić.
    Generalnie pomyśł, ze szczelnością dobry, choć wtedy chyba przepada gwarancja.
    Jeżeli będziesz miał ogryginalne drzwi do tego brodzika musisz się liczyć z tym, że jak na brodzik dasz płytki wymiary Ci się mogą pozmieniać i będzie problem z drzwami, tak jest m.in jak jest brodzik pól okrągły i jakbyś dawał płytki na niego to potem łuk się zmienai jak dostawisz kabine więc trzeba brodzik do płytek dawać, a nie płytki na brodzik. Doklej regips najwyżej albo trzeba było od razu ściankę postawić z gęsicej danymi profilami.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony