Cytat Napisał dwiecegly Zobacz post
Zakladasz że w weekendy siedzi sie w domu tyle samo co w tygodniu co nie jest prawdą. Ludzie wyjeżdzają lub wychodzą znacznie częsciej niż w tygodniu i też duzo pozniej wracają do domu. Oprócz kosiarki która moze rzeczywiscie czesciej chodzi w weekend trudno mi znaleźć inne takie urządzenie. Pralka.... u mnie chodzi prawie codziennie przy 2 dzieciach.
Nikomu nie odradzam G12, pisze tylko że przy ogrzewaniu domu w inny sposob niż prądem ma bardzo nikły sens chyba że ktoś narzuci sobie reżim czasowy. Do tych 35% bedzie ciezko dojechać.
Koniecznie chcesz udowodnic ze G12w sie tobie opłaca, ok, nie ma przymusu stosowania G12w. Praktycznie nie spotkałem sie z przypadkiem gdy komus sie nie opłacała ta taryfa, ty masz szanse byc tym pierwszym. Ja nie grzeję co i cwu prądem nie mam zadnego rezimu poza sporadycznym załaczaniem pralki w II taryfie i mam zuzycie w stosunku 60/40% II/I tar. Nie pilnuję bo mam taryfę P12w (pracowniczą) i rezim mnie nie interesuje, ale za to odczytuję licznik i wiem jakie mam proporcje zuzycia. U mnie ten sens nie jest nikły a wrecz przeciwnie. Ty nie pomierzyłes, a wiesz jakie bys miał te proporcje, ale nie kazdy ma zdolnosci przepowiadania przyszłosci, ja nie mam.