dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Jaka szerokość okapu i wysokość nad oknem - prośba o opinie

    Jak ustalić prawidłowo szerokości okapu i jego wysokości nad poziom okna tak by nie zaciemnić pomieszczeń ?
    Tak to wygląda na moim projekcie i zwrócono mi uwagę że okap jest za nisko nad oknem ?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ok.jpg
Wyświetleń:	287
Rozmiar:	98,1 KB
ID:	392728  

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.200

    Domyślnie

    A kto Ci zwrócił uwagę? Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzej Wilhelmi Zobacz post
    A kto Ci zwrócił uwagę? Pozdrawiam.
    Bliska osoba.

    Czyli rozumiem, że nie mam co się przejmować i budować zgodnie z projektem nic nie podnosić. Według mnie powinno być dobrze, bo zimą słońce i tak jest nisko, latem jak lekko zacieni to nawet lepiej.

  4. #4

    Domyślnie

    Tu masz znakomite narzędzie (we flashu, w niektórych przeglądarkach utrudniony dostęp) do symulacji zacieniania okien przez okap o danej wielkości w różnych godzinach i porach roku.

    http://www.susdesign.com/overhang/
    Z8 z pracowni Z500. Mieszkamy od października 2014. Ściany: Ytong+20cm TO 032. Podłoga: 15cm TO grafit. Strop: 17-33cm regranulatu styropianu + 20cm wełny. 100% podłogówka. Kocioł: Immergass Victrix 24kW dwufunkcyjny z wbudowanym zasobnikiem 45l. Wentylacja: PE na skrzynkach + Luna.
    Dziennik budowy: www.budowa-domu.info

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.200

    Domyślnie

    Podziwiam ludzi, którzy na podstawie projektu potrafią to ocenić. W Twoim przypadku wygląda to dobrze i nic bym nie zmieniał. Masz więźbę tradycyjną i zawsze będzie można trochę skrócić okap. Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony