dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Znacie ekspres Philips Senseo HD 7850 Latte Select ?

    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=531816380

    Czy ma ktoś ten ekspres. Czekam na opinie, bo kusi mnie żeby go kupić.

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar qqrq5
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    1.419
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    87

    Domyślnie

    znacie
    ekspres jest na twz pampersy, wiec z czasem robi sie mało ekonomiczny
    bardzo lubie pic kawe z duzego kubka, a on niestety zaparza kawe tylko do małej filizanki (za mało jak dla mnie raz, wiec pije 2-3 kawki na jedno posiedzenie)

  3. #3

    Domyślnie

    Fajnie ,ze ktoś go ma
    Ja nie jestem wytrawnym smakoszem kawy. Lubię kawy deserowe z dużą ilością pianki. Nie piję kawy strasznie duzo. Teraz może 2 na tydzień. Mąż pija tylko kawę ,ale on i tak cały dzień w pracy ,a tam mają super ekspres za duuuze pieniądze (mi kawa z niego zdecydowanie nie smakuje )
    Szukam więc czegoś do robienia różnych słodkick kawek. Myslałam o dolce gusto (ale te kapsułki mega drogie i nawet mleko z kapsułki) i pomyślałam o tym bo mozna wlewac zwykłe mleko.
    Tylko martwi mnie ,że on ma takie niskie ciśnienie tylko 1,5 bara. Czy to wystarczy,zeby zrobić dobrą kawkę i porządnie ubic mleko? Jak smakuje czekolada z niego.
    Czytałam gdzieś na forum gazetowym że w carefurze są jakieś tanie pady ,a podobno bardzo smaczna kawka. Może warto spróbować. Mozna też dokupić podajnik do kawy sypanej tylko nie wiem czy do tego nowego modelu już jest dostępny. Do czekolady też chyba trzeba inny podajnik (nie wiem jak to poprawnie się nazywa)
    Za ile go kupowałaś?

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar qqrq5
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    1.419
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    87

    Domyślnie

    powiem Ci tak, ze papmpersy nie sa jakies super drogie, kolezanka kupuje w Macro-bo to jej ekspres
    jak na kawe od swieta to nadaje sie jak znalazł, dla mnie z racji tego ze jestem smakoszem jest nieekonomiczny

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał iva_marti
    Tylko martwi mnie ,że on ma takie niskie ciśnienie tylko 1,5 bara. Czy to wystarczy,zeby zrobić dobrą kawkę i porządnie ubic mleko?
    1,5 bara? Jakos dziwnie malo mi sie wydaje, "normalnie" ekspresy cisnieniowe maja po 15, 16 barow. Mozna tam w ogole ustawic jak mocna chce sie kawe i jaka ilosc wody ma pobrac? Kupowanie takich padsow tez wydaje sie byc mniej oplacalne niz kupowanie kawy na kg. No, ale jak ktos pije kawe od swieta .....

  6. #6
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar witu102
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    997
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    ja mam 6 barów i jest problem z ubiciem...generalnie 15bar to optimum, zeby mleko było porządnie spienione

  7. #7

    Domyślnie

    Własnie 15 barów to minimum, ale czytałam ,ze super ubija mleczko i wlewa od razu do kawy. Kawki pychota - tylko ,że to była tylko jedna opinia

  8. #8
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    wowka1892

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witajcie. Mam OGROMNY problem z philips senseo HD 7850. Kupiłem go, wszystko fajnie, ale gdy robię kawę to wypełnia mi 1/4 filiżanki. Jak to naprawić? Czy wybiore zwykla, latte cappuccino zawsze wypelnia cwierc filiżanki. Prosze o pomoc

  9. #9

    Domyślnie

    Miałęm podobnie. Wystarczał przy jednej osobie ale jak się pojawoło wiecej chćetnych do kawki to się zaczął wykruszać. U mnie połąmał się mechanizm zabezpieczający xd nei wiem jak, kupiłem nowy z philipsagd.pl ale ostatecznie kupiłem mocniejszy ekspres.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony