dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29
  1. #21

    Domyślnie

    Nie wiem jak jest obecnie z ich jakością , ale niedawno jak sam szukałem okien dla siebie to spotkałem się z opiniami , że firma Jezierski trochę spuściła z jakości i podupadła przez to. Dopiero teraz po zmianach właścicielskich czy coś takiego, ponownie starają się odbudować swoją markę , ale jak to jest faktycznie to już nie wiem. Cena nie zawsze jest wyznacznikiem jakości.

  2. #22
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Bepo
    Zarejestrowany
    May 2014
    Posty
    603
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    My mamy wycenione na ok. 30 tys. okna Dako(ale w tym jedno o wysokości 5m). Szukamy tańszej oferty, ale nie chcemy schodzić z jakości. Okna są mega istotne przy zachowaniu izolacyjności termicznej budynku, więc nie warto oszczędzać. My ekstrawagancko wybraliśmy sobie duże okna do salonu, ale bez nich spokojnie o połowę ścięlibyśmy koszty zachowując parametry cieplne. Na oknach nie warto oszczędzać, bo potem to wyjdzie przy eksploatacji budynku.

  3. #23
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    samotnik

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    895

    Domyślnie

    Izolacyjność cieplna to grosze, różnice pomiędzy dzisiaj produkowanymi oknami są pomijalne, przynajmniej dopóki ktoś nie buduje domu pasywnego, który ma zamiar ogrzać ciepłem własnego ciała i czajnikiem elektrycznym. Większym problemem jest stabilność okien. Dzisiaj okna są duże, pakiety trzyszybowe ciężkie. Wybrałem okna na niby sensownym profilu Bluevolution 82 i wszystkie drzwi balkonowe reguluję co trzy miesiące. Właśnie się skończył zakres regulacji w jednych z nich i trzeba zamówić ekipę do rozszklenia i przestawienia podkładek. Ciekawe, kiedy kolejne dołączą. Niestety nie wiem, jak można było tego uniknąć, obawiam się, że przepłacenie +50% za "renomowanego" producenta (a mój to też nie taka firma krzak - Petecki) nie byłoby gwarancją braku takich problemów.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bepo Zobacz post
    My mamy wycenione na ok. 30 tys. okna Dako(ale w tym jedno o wysokości 5m). Szukamy tańszej oferty, ale nie chcemy schodzić z jakości.
    Dako wcale nie jest gwarantem jakości. To już jest producent stawiający na okna tanie a nie dobrej jakości i jak znajdziesz jeszcze tańszego to życzę powodzenia na przyszłość

  5. #25
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    agamemnon91

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Kraków
    Posty
    184

    Domyślnie

    cena nie zawsze = się jakość, tak samo jak w dzisiejszych czasach marka nie zawsze daje 100% jakości. Okna to ciężki wybór

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Napisał jammo Zobacz post
    Nie wiem jak jest obecnie z ich jakością , ale niedawno jak sam szukałem okien dla siebie to spotkałem się z opiniami , że firma Jezierski trochę spuściła z jakości i podupadła przez to. Dopiero teraz po zmianach właścicielskich czy coś takiego, ponownie starają się odbudować swoją markę , ale jak to jest faktycznie to już nie wiem. Cena nie zawsze jest wyznacznikiem jakości.
    Ale w dalszym ciągu wygrywają chociażby z drutexem. u nas sie sprawdzaja bez zarzutu od 8 lat, plus za dzwiekoszczelnosc i sprawny bezawaryjny mechanizm otwierania i zamykania

  7. #27
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Krzysztofowicz
    Ile dostajesz za takie prymitywne posty?

  8. #28
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Photoadam

    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-147
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gemos Zobacz post
    A czy rzeczywyście warto wybrać takie okna jak Jezierski? Są sporo droższe, ale nasz fachman mówi, ze na komponentach Schuco i jakiś jeszcze podobno najlepszych i starczą na 30 lat, prawda to? Mnie nazwy tych komponentów niewiele mowią
    Za ceną idzie jakość. Skoro okna mają służyć lata nie warto oszczędzać. Schuco to najwyższa półka. Jesli tylko masz środki to się nie zastanawiaj i bierz jezierskiego.( 30 lat gwarancji)

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Napisał jammo Zobacz post
    Nie wiem jak jest obecnie z ich jakością , ale niedawno jak sam szukałem okien dla siebie to spotkałem się z opiniami , że firma Jezierski trochę spuściła z jakości i podupadła przez to. Dopiero teraz po zmianach właścicielskich czy coś takiego, ponownie starają się odbudować swoją markę , ale jak to jest faktycznie to już nie wiem. Cena nie zawsze jest wyznacznikiem jakości.
    ponoc kiedys nie wyrabiali z zamowieniami, ale mowiac szczerze to to sie ma chyba nijak to terazniejszosci.. rok temu - siostra montowala w domu te okna, zadnych opoznien.. w zakladzie nam tez wymieniali... wszystko na czaas, dobry montaz.. duzo dobrego sie tam zadzialo!

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony