dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Nadproże nad stelaż WC w ścianie nośnej

    Mam pytanie. Chciałbym zainstalować stelaż WC do zabudowy ciężkiej, głębokość 12cm, wkuwając go w stojącą ścianę nośną. Uwarunkowane jest to małą przestrzenią.
    Ściana gruba na 24 cm. Szerokość stelaża 50 cm., wys. 80. Czy wystarczy podkuć scianę, czy należy wrzucić nadprożę?
    Mieszkanie nowe w bloku 3 piętro na 5. Pytam hipotetycznie

  2. #2

    Domyślnie

    chcesz to sobie wstaw. i pamiętej!!! nie podpinaj tego wężykiem!!!!

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krzysiek88 Zobacz post
    chcesz to sobie wstaw. i pamiętej!!! nie podpinaj tego wężykiem!!!!
    Nie ma głupich pytań, są durne odpowiedzi...

  4. #4

    Domyślnie

    Po takim pytaniu o nadproże na prawdę sądziłem, że możesz to wężykiem podpiąć. Przepraszam, wolałem wcześniej ostrzec

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krzysiek88 Zobacz post
    Po takim pytaniu o nadproże na prawdę sądziłem, że możesz to wężykiem podpiąć. Przepraszam, wolałem wcześniej ostrzec
    A zdanie jakieś na ten temat posiadasz czy może jesteś na tyle samotny, że Twoje jedyne zajęcie to męczenie ludzi niezrozumiałymi postami na forum budowlanym?

  6. #6

    Domyślnie

    Ja bym nie dawał, ale nie jestem architektem, też Ci nie bede doradzał co mozna a co nie mozna w konstrukcji ogolnej budynku. Ludzie nie takie cuda robia i sie nie boja, a inni sa dokladni i szczegolowi. Nie oburzaj sie kolego.

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.156
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    W bloku nie możesz bez zgody wspólnoty ruszać ścian konstrukcyjnych. Więc albo dostaniesz odmowę, albo żądanie załączenia projektu/opinii konstruktora.
    W domu nie byłoby problemu a nadproże zbędne. Chociaż to jeszcze zależy od materiałów i czy akurat nie trafisz w słup.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony