dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie podłączenie wody do stanu SSO

    Witam

    jak wygląda sprawa z podzłaczeniem wody miejskiej do domu ( dom w stanie SSO)
    okna będę wstawiał na wiosnę takze nie wiem czy woda nie zamarznie i nie pękną rurki przez zimę
    pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Nawet jak założysz okna to i tak woda zamarznie. Ja nie wprowadzam wody do domu i do czasu aż będę miał wszystko gotowe wewnątrz zostaje przyłącze z kranem na podwórzu. Mam zrobiony przepust pod ławą i w wylewce z rury kanalizacyjnej fi 160 więc mogę wprowadzić wodę bez zdejmowania licznika . Podobno były przypadki że "żartownisie" odkręcali wodę w domu i właściciel dowiadywał się od sąsiadów że woda wylewa się drzwiami albo oknami. Bardzo nieprzyjemna sprawa.
    Dom przy Głogowej 3 ... 120 mkw P.U. + garaż + kotłownia, 24 cm silikatu na ściany, 20 cm grafitu pod tynkiem, 20 cm pianki PUR pod dachówką, 10 cm pianki PIR na fundamencie, 15 cm grafitu pod nogami. 12 cm betonu nad głową, 100 % podłogówki, wentylacja mechaniczna z rekuperacją, pakiety 3-szybowe, ciepło sieciowe ... przewidywane 39 W/mkw ... naciągane energooszczędne ... NIE dla jednakowych kolorów dachu i elewacji ... STOP dla braku poszanowania indywidualności ...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony