dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Aeris next 350 czy 450

    Dla domu o powierzchni 141 m2 ( bez garażu i kotłowni - tam bedzie grawitacyjna ) , dla 4 osób mieszkających fachowie proponuje AERISnext 450 ERV VV , który jak informuje producent jest do domów o powierzchni do 220 m2 Zastanawiam sie czy nie wystarczy mi 350 (domy o powierzchni do 160 m2).

    On tłumaczy, że 450 będzie i bardziej energooszczędny. Ale z tego co widziałem także bardziej hałaśliwy.

  2. #2
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    chrobry

    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    344
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mam Aeris next 350, dom 120m2 wystarcza z dużym zapasem ! Ogólnie bardzo fajny sprzęt.

  3. #3

    Domyślnie

    A którą wersje masz? Mój aeris będzie w garażu, czy warto mieć w domu np. w salonie panel sterowania. Często się z niego korzysta? W wersji basic jest po kablu a w droższej bezprzewodowy. Ja kabla nie prowadziłem, choć jeszcze dało by się pociągnąć.

  4. #4
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    chrobry

    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    344
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Nie wiem jakie są wersje ja mam AerisNext 350. Jest na strychu. Sterownie mam tylko ze smartfona i innego nie chciałem.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał muaddib Zobacz post
    A którą wersje masz? Mój aeris będzie w garażu, czy warto mieć w domu np. w salonie panel sterowania. Często się z niego korzysta? W wersji basic jest po kablu a w droższej bezprzewodowy. Ja kabla nie prowadziłem, choć jeszcze dało by się pociągnąć.
    Mam wersję 350 z panelem w ścianie w przedpokoju. Nie wyobrażam sobie żeby go tam nie było.

  6. #6

    Domyślnie

    Dzięki za info. W sumie jest wersja standard, pełna i z odzyskiem wilgoci. W standardowej można dokupić tylko sterownik Sterownik ComfoSwitch C (http://www.aeris.pl/produkty/sterowa...-switch-c.html). W sumie za miesiąć się wprowadzam ale rekuperatror pewnie kupię pod koniec września. Swoją drogą przy pompie ciepła Panasonic wystarczyło wypiąć sterownik z urządzenia i zamontować w domu (po kablu), w tym Aerisie też by to się przydało, szczególnie, że fajnie się ten z urządzenia prezentuje, no ale chcą wiadomo o co chodzi.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony