dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 37
  1. #1

    Domyślnie salon z aneksem 19m2 - pomoc

    witam,
    nie dlugo zaczynam wykonczenie mieszkania w stanie deweloperskim i mam problem z umeblowaniem salony z aneksem, chcialbym prosic o pomoc lub stworzenie jakiejs wizualizacji

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	salon.jpg
Wyświetleń:	330
Rozmiar:	20,4 KB
ID:	393146

  2. #2

    Domyślnie

    Wrzuć rysunek z wymiarami, bo tak to ciężko będzie coś wyczarować (może być szkic na kartce nawet, jak niektórzy robią).

  3. #3

    Domyślnie

    Dodatkowo napisz na ile osób jest mieszkanie, co chcesz i co miałoby się koniecznie znaleźć, bo ciężko strzelać w opcje aranżacji. Co innego się proponuje rodzinie 4 osobowej a co innego singlowi...

  4. #4

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    wstawiam wymiary mieszkania, kinka fajny pomysł ale nie wiem czy wjedzie w takim ustawieniu,
    stół mam w obecnym mieszkaniu jest nowy i chciałbym go tam zabrać ze sobą, wymiar to 160cm.


    edit: mieszkanie dla 3 osob - ja zona i dziecko 6 miesięcy

    głownie chce kuchnie w zabudowie czyli zmywarka, piekarnik mikrofala, indukcja do tego stół jak wyzej pisałem, mam takze narożnik pół roczny - Szerokość: 230 cm, Wysokość: 87 cm, Głębokość: 92/151 cm, do tego stolik kawowy okolo 1 m szerokości

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	123.jpg
Wyświetleń:	240
Rozmiar:	80,8 KB
ID:	393297
    Ostatnio edytowane przez onepablo ; 17-07-2017 o 19:29

  7. #7

    Domyślnie

    No na takim metrażu nie poszalejesz... do tego problematyczny kąt z oknem i nie wiadomo co z nim zrobić, bo zabiera sporo miejsca.

    A stół w takim wypadku kolosalny...

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    19 2 to jest mało na kanapę i stół. A tu chcecie jeszcze kuchnię zmieścić!

  9. #9

    Domyślnie

    według projektu dewelopera powinno wszystko wejść

  10. #10

    Domyślnie

    Poprawka stół ma 140cm. Ale jeżeli będzie z nim problem to będę mógł go zamienić na 120cm

    Wiem że salon z kuchnią jest mały i to powinien być sam salon
    Niestety nie stać nas na coś większego teraz i musimy się urządzić w takim mieszkaniu. Jeżeli ktoś ma jakieś pomysły to proszę o rady.
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez onepablo ; 17-07-2017 o 21:49

  11. #11

    Domyślnie

    rozmawiałem z deweloperem i mogę powiekszyć salon dokupujac jedno pomieszczenie sąsiednie które na ten moment jest wolne.
    W bliźniaczym bloku na przeciwko mnie jeden z kupujących własnie sobie tak powiekszył o okolo 11m2 minus zrobił sobie spiżarkę około 3m2 czyli salon z kuchnia bedzie miał okolo 28m2,

    moze ktos mi na tym pomoze ladnie zronbic kuchnie z salonem ?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	113.jpg
Wyświetleń:	133
Rozmiar:	51,6 KB
ID:	393348

  12. #12

    Domyślnie





    Ostatnio edytowane przez kinka ; 19-07-2017 o 08:51

  13. #13

    Domyślnie

    kuchnie musze mieć na tej scianie zaraz na wejsciu po prawej bo juz mam tam całą instalacje
    reszta juz inaczej, mysle zeby zrobic tak jak na ponizszym obrazku
    co o tym sądzicie ? kuchnie chciałbym z taką niby wyspą wychodzącą w kształcie litery U, dobry pomysł ?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	0be39deeecd3b862med.jpg
Wyświetleń:	63
Rozmiar:	55,7 KB
ID:	393380

  14. #14

    Domyślnie

    I co zyskujesz tym kształtem w literę U? Co będzie w tym kącie koło okna? Chcesz dokupić kawałek metrażu a sam sobie aranżujesz to tak, że te m2 idą na zmarnowanie...

  15. #15

  16. #16

    Domyślnie

    no masz racje tylko ze sprzęt agd musi byc na scianie tej dolnej po prawej bo tam mam wszystkie instalacje i nie chce przerabiać za dużo w instalacji

  17. #17

    Domyślnie

    Wystarczy w mojej propozycji podciągnąć gniazdko na wyspę i zamienić miejscami zlew z płytą...

  18. #18

    Domyślnie

    tak tylko na tamtej scianiem mam na dole gniazdko na lodówkę nastepnie dwa gniazda na wysokosci 1,5m na szafe pod zabudowe nastepnie instalacje na wode i na scianie gdzie jest okno jest gniazdo na indukcje chociaz ono moze zostać, wiec jak przeniose kuchnie na sciane okna to bede musial przerabiac elekrtryke i hydraulike bo smiesznie bedzie to wygladac na golej scianie


    na czerwono gniazdka na niebiesko woda
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	113.jpg
Wyświetleń:	39
Rozmiar:	51,4 KB
ID:	393390
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	113.jpg
Wyświetleń:	17
Rozmiar:	51,4 KB
ID:	393389  

  19. #19

  20. #20

    Domyślnie

    Osiedle Tęczowe w Brzegu! Wiedziałam, że skądś znam ten układ...
    Akurat przerabiam mieszkanie na wprost...


Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony