dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Zabudowa rur i sufit podwieszany

    Witam wszystkich.
    Remontuje właśnie łazienkę. Chcę zrobić sufit podwieszany ale prosty na profilach.W jednym rogu łazienki są rury kanalizacyjne w drugim rury C.O.
    Jak połączyć zabudowę rur i sufit podwieszany.
    Profile do sufitu chcę poprowadzić po ścianach dookoła mniej więcej na szerokość profilu. Ale nie wiem jak rozwiązać sposób położenia i połączenia profili tam gdzie rury chowają sie w sufit.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20170715_211558.jpg
Wyświetleń:	161
Rozmiar:	95,0 KB
ID:	393179   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20170715_211627.jpg
Wyświetleń:	113
Rozmiar:	90,1 KB
ID:	393180  

  2. #2
    Banned
    Arkadjo

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    WWA
    Kod pocztowy
    00-902
    Posty
    12

    Domyślnie

    Faktycznie nieciekawie to wygląda - gdyby jeszcze rury wchodziły w sufit w jednym miejscu, a nie w kilku :/ Ja bym tu zrobił zabudowę z płyt, ale z drugiej strony co w przypadku jakiejś awarii? No i zabiera to nieco przestrzeni z pomieszczenia. Chyba, że zabudowane szafki.

  3. #3

    Domyślnie

    Objedź profilami rury dookoła od strony pomieszczenia , zepnij profilami z sufitem , skręć pchełkami . Te żeliwo odchodzące w lewo to do wanny lub umywalki ? Jeżeli tak proponowałbym przeróbkę . Tą gałązkę schowałbyś w większości po płytą .

  4. #4

    Domyślnie

    To jest idealne miejsce na sufit napinany - firma zrobi pomiary, przygotuje powłokę, a na rury wytnie odpowiednie otwory. Jak to zrobią dobrze, to nic nie będzie widać.

  5. #5
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    m.razniak89@gmail.co

    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-945
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał mietek440 Zobacz post
    Objedź profilami rury dookoła od strony pomieszczenia , zepnij profilami z sufitem , skręć pchełkami . Te żeliwo odchodzące w lewo to do wanny lub umywalki ? Jeżeli tak proponowałbym przeróbkę . Tą gałązkę schowałbyś w większości po płytą .
    Moim zdaniem to dobre rozwiązanie, pamiętać trzeba o dobraniu odpowiednich wkrętów. Proponował bym z wkręty z wiertłem które mocują elementy do bezpośrednio już do profilu.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony