dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Kurtz1992

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Rzeszów
    Kod pocztowy
    38-124
    Posty
    61

    Domyślnie Malowanie fotela skórzanego czym najtaniej?

    Witajcie!!! Adaptuję sobie nieużywane pomieszczenie w domu na coś w rodzaju biura/bazy/dziupli (takie miejsce gdzie mam komputer, warsztat do elektroniki). Cały cel przedsięwzięcia to wszystko robić samemu, wykorzystywać stare niepotrzebne rupcie czyli minimalny koszt a bajerancki efekt

    I teraz tak.

    Mam dwa stare skórzane fotele (pamiętające jeszcze gierka) niestety w okropnym brązowym kolorze i z okropnymi zielonymi poduszkami. Poduszkami obszyję jakimś materiałem, a skórę chciałem przemalować na czarno. Tylko nie mam pojęcia czym. Myślałem nad zwykłą farbą ftalową albo olejną, tylko taką żeby nie brudziła ubrań bo ten fotel będzie głównie dla gości jak ktoś będzie mi towarzyszył. Malował ktoś coś takiego? Wszędzie w sieci proponują drogie farby dedykowane do skóry po bagatela 100pln (za tyle sobie dopadnę używany taki fotel w całkiem ładnym stanie).

  2. #2

    Talking

    Cytat Napisał Kurtz1992 Zobacz post
    Witajcie!!! Adaptuję sobie nieużywane pomieszczenie w domu na coś w rodzaju biura/bazy/dziupli (takie miejsce gdzie mam komputer, warsztat do elektroniki). Cały cel przedsięwzięcia to wszystko robić samemu, wykorzystywać stare niepotrzebne rupcie czyli minimalny koszt a bajerancki efekt

    I teraz tak.

    Mam dwa stare skórzane fotele (pamiętające jeszcze gierka) niestety w okropnym brązowym kolorze i z okropnymi zielonymi poduszkami. Poduszkami obszyję jakimś materiałem, a skórę chciałem przemalować na czarno. Tylko nie mam pojęcia czym. Myślałem nad zwykłą farbą ftalową albo olejną, tylko taką żeby nie brudziła ubrań bo ten fotel będzie głównie dla gości jak ktoś będzie mi towarzyszył. Malował ktoś coś takiego? Wszędzie w sieci proponują drogie farby dedykowane do skóry po bagatela 100pln (za tyle sobie dopadnę używany taki fotel w całkiem ładnym stanie).
    Alledrogo obniża cenę . No zostają tanie pasty do butów owszem trzeba włożyć włąsną robociznę ale przy dobrym wtarciu nie ubrudzą ciuchów drogiego gościa

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Kurtz1992

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Rzeszów
    Kod pocztowy
    38-124
    Posty
    61

    Domyślnie

    Na allegro jak i wszędzie produkty typowo do skóry są dosyć drogie:/ O paście myślałem ale boję się upaprać białą bluzkę albo koszulkę mojej lubej bo dentysta wyjdzie drożej niż dobra farba. Po niedzieli chyba popróbuję na małowidocznym miejscu jakąś zwykłą czarną farbą.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony