dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    sylwus47

    Zarejestrowany
    May 2017
    Skąd
    Wieprz
    Kod pocztowy
    34-122
    Posty
    5

    Domyślnie czy najłatwiej wyrownac dziury pod tynk mozaikowy

    Witam wszystkich.
    z racji tego że nie jestem znaczy nią budowlani zwracam się z pytanie.Mianowicie usunęła cześć starej farby na elewacji a dokładnie na cokół wokół domu i pojawiły się dziury. Czym najłatwiej te dziury wyrownac bo będę kłaść tynk mozaikowy?i drugie pytanko czy mogę pozostawić farbe elewacyjna która trzyma się bardzo mocno,przetrzeć np papierem ściernym zagruntowac i kłaść na to tynk mozaikowy?prosze o pomoc

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Mareks77
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Kod pocztowy
    65-001
    Posty
    6.319

    Domyślnie

    Tynk mozaikowy jest cienkowarstwowy kładziony tylko na grubość ziarna więc powierzchnia pod tą okładzinę musi być równa.
    Niestety nie gwarantuję że będzie on trzymał na starą farbę, nawet jeśli będzie ona zmatowiona.
    Jeśli farba całkowicie nie da się usunąć pokryj wszystko masą Atlas Cerplast a następnie zagruntować warstwą kontaktową pod tynki mozaikowe.

    Większe dziury i ubytki wyrównać zaprawą tynkarską.
    Dom Opałek 1G z poddaszem użytkowym. 145m2 powierzchni użytkowej. Podłogówka 90m2, reszta to 9 grzejników.
    Piec Vaillant 206/5-5 + Moduł mieszacza VR61/4 + Regulator CM470/4 + VIH R120 + Grupa pompowa z siłownikiem do ogrzewania podłogowego Thermix MEIBES.

    Jeśli pomogłem kliknij......to nic nie kosztuje.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony