dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Przegrzanie kotła na pellet

    Witam.Posiadam piec na pellet opop biopel ze strownikiem techa.Kiedy grzeje ciepłą wode pojawia sie komunikat przegrzanie kotła na wyswietlaczu i piec się wygasza.Sterownik ma mase ustawień.Co mam zmienić aby taki komunikat sie nie pojawiał.

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał konrad1559 Zobacz post
    Witam.Posiadam piec na pellet opop biopel ze strownikiem techa.Kiedy grzeje ciepłą wode pojawia sie komunikat przegrzanie kotła na wyswietlaczu i piec się wygasza.Sterownik ma mase ustawień.Co mam zmienić aby taki komunikat sie nie pojawiał.
    Skontaktuj się z sprzedawcą, ta marka nie jest obecna w PL i raczej nikt Ci tu nie pomoże.

  3. #3

    Domyślnie

    Jak jest polski sterownik,to jest taki sam piec jak kazdy inny,ma polskie menu.

  4. #4

    Domyślnie

    Każdy producent kotłow ma własne wersje sterownika i własne ustawienia,więc nie jest tak do końca jak twierdzisz. Podaj chociaż nazwę sterownika? Może ktoś będzie w stanie Ci pomóc.
    Z tego co piszesz kocioł Ci się przegrzewa,
    albo nie masz odbioru ciepła= zapowietrzony układ lub , pompa nie jest załączana
    Sprawdź czy masz tryb lato.
    Możliwe że masz źle ustawioną histerezę kotła, lub źle ustawiony palnik który nie moduluje odpowiednio mocą. Przyczyn może być wiele.

    Tak więc zadzwoń do serwisu producenta, wezwij serwisanta albo odłącz po prostu z prądu

  5. #5

    Domyślnie

    Ustawilem tryb lato.Steronik to tech v8,ustawienia ma jak kazdy inny tech,jak mam poustawiac histereze itp?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony