dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Wyciszenie pomieszczenia pod warsztat

    Cześć, czy da się wyciszyć pomieszczenie w taki sposób, aby dźwięki piły tarczowej, frezarki i innych elektronarzędzi były niesłyszalne dla współmieszkańców z pokoju za ścianą i z piętra. Chciałbym w domu przeznaczyć pomieszczenie na warsztat, które niestety jest położone obok pokoju, w którym spędzamy zwykle czas, a z drugiej strony nad tym pomieszczeniem jest pokój, w którym zdarza się nam przesiadywać. Budynek jest dosyć stary, pamięta czasy PRLu, jeśli to ma jakieś znaczenie.

    Czy są jakieś skuteczne maty wygłuszające czy wełny, które zapewnią komfort domownikom? Fajnie jakby to rozwiązanie nie opróżniło mojego portfela do zera

  2. #2

    Domyślnie

    Same maty i wełny niewiele ci dadzą. Jeśli chciałbyś na poważnie do tego podejść (żeby efekty były zadowalające) potrzebny byłby Ci prawdziwy projekt dźwięko- i wibroizolacji. Ale to są drogie rzeczy. I z doświadczenia wiem, że klienci indywidualni po wstępnej wycenie rezygnują z realizacji.

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Nie.

  4. #4

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedź. Pozostaje mi zaaranżowanie innego miejsca na warsztat.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony