dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie wiertło sds max 32x1320 Agregat Honda 1kw oraz mlot Hitachi H60mrv NOWE!!!

    witam wszystkich
    Mam do sprzedania pare gratow
    w skrócie dom juz stoi a i z najwiekszym strupem czyli firmą tez juz sobie podziekowałem.
    Zostało mi troszke sprzetu, uzywany poszedł jak swieże bułeczki
    ale mam jeszcze troszke nowych gadzetow ktorych nie uzywalem i sa do oddania za przyzwoite pieniadze


    WIERTŁO SDS-MAX 32x1320mm MILWAUKEE 4-OSTRZOWE
    pogladowy opis i foto
    http://allegro.pl/wiertlo-sds-max-32...541215876.html

    Młot
    HITACHI MŁOT WYBURZENIOWY H60MRV 26 J
    http://allegro.pl/okruch-hitachi-mlo...865535180.html

    agregat
    Agregat prądotwórczy EU 10i
    http://allegro.pl/honda-agregat-prad...623402294.html


    wszystko nowe nawet nie rozpakowane agragat został odpalony na max10 min bez obciazenia jedynie kurz z widocznych sladow uzytkowania

    Na dniach pojezdze i pozbieram reszte gratów
    Wiertła mniejsze i różne Końcowki do pigowania na sds max uzywane jeszcze gdzies powinny być

    ceny
    Wiertło 450zł
    agregat 2300zł
    młot 2800zł


    ceny do niewielkiej negocjacji zbieram na swoje marzenie czyli duży garaż z pokojem dla duzych chłopców

    prosze najlepiej o kontakt telefoniczny gdyz nie mam ostatnio zbytnio czasu
    733 819 950
    woj. Opolskie


    link do mojej aukcji tarcza diamentowa Husqvarna Elite-Cut S85 300mm
    produkt dosc nowy na rynku
    oczywiscie nowka zapakowana
    https://www.olx.pl/oferta/tarcza-dia...8-IDj89xX.html
    Ostatnio edytowane przez BIG_boy ; 19-07-2017 o 09:01

  2. #2

    Domyślnie

    Ehm żarty sobie robisz ... dajesz linki do obcych aukcji
    Dom przy Głogowej 3 ... 120 mkw P.U. + garaż + kotłownia, 24 cm silikatu na ściany, 20 cm grafitu pod tynkiem, 20 cm pianki PUR pod dachówką, 10 cm pianki PIR na fundamencie, 15 cm grafitu pod nogami. 12 cm betonu nad głową, 100 % podłogówki, wentylacja mechaniczna z rekuperacją, pakiety 3-szybowe, ciepło sieciowe ... przewidywane 39 W/mkw ... naciągane energooszczędne ... NIE dla jednakowych kolorów dachu i elewacji ... STOP dla braku poszanowania indywidualności ...

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kemotxb Zobacz post
    Ehm żarty sobie robisz ... dajesz linki do obcych aukcji
    aukcje są podane żebyś sobie ceny mógł porównać...jaka cena na alledrogo a jaka cenę BIG_boy sobie życzy

  4. #4

    Domyślnie

    Dokladnie jak napisał DEMCIA sprzet jest nowy wiec nie rozumiem oburzenia Kemotxb
    mam tez uzywany ale sobie cos zostawiam i po pracownikach sie wiekszosc rozeszła jak cos naprawde zostanie to zapodam z przyjemnoscią

    pozdrawiam wiecej luzu Panowie i Panie
    Ostatnio edytowane przez BIG_boy ; 19-07-2017 o 09:26

  5. #5

    Domyślnie

    Jak chcesz sprzedać coś wystarczy napisać co się chce sprzedać, nie trzeba podawać linków do aukcji nie związanych bezpośrednio z tematem, na niektórych forach jest to zabronione regulaminem.
    Dom przy Głogowej 3 ... 120 mkw P.U. + garaż + kotłownia, 24 cm silikatu na ściany, 20 cm grafitu pod tynkiem, 20 cm pianki PUR pod dachówką, 10 cm pianki PIR na fundamencie, 15 cm grafitu pod nogami. 12 cm betonu nad głową, 100 % podłogówki, wentylacja mechaniczna z rekuperacją, pakiety 3-szybowe, ciepło sieciowe ... przewidywane 39 W/mkw ... naciągane energooszczędne ... NIE dla jednakowych kolorów dachu i elewacji ... STOP dla braku poszanowania indywidualności ...

  6. #6

    Domyślnie

    Odnalazłem jeszcze MłotoWiertarke z silnikiem bezszczotkowym model na 2016rok

    MŁOTOWIERTARKA WIERCĄCO-KUJĄCA DH40MEY HITACHI
    bardzo dobry stan 950zł

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony