dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1

    Domyślnie Jaki okap do aneksu kuchennego

    Szukam okapu do aneksu kuchennego na szerokość maksymalną 70cm. Zależy mi przede wszystkim na dobrym wyciągu zapachów oraz oświetleniu. Może polecacie producentów okapów, z którymi mieliście styczność?

  2. #2

    Domyślnie

    Ja mam jakiś zwykły okap za 150zł i powiem Ci szczerze że działa na prawdę bardo dobrze. Czasem nie warto przepłacać

  3. #3

    Domyślnie

    Właśnie nie chcę przepłacać, bo to nie moje mieszkanie, ale planuję kilka dobrych lat tam jeszcze pomieszkać i szukam czegoś, co pozwoli chociaż znaczną część zapachów pochłonąć, a dodatkowo nie będzie głośno chodzić.

  4. #4

    Domyślnie

    Pójdź do sklepu, a sprzedawca Ci doradzi.

  5. #5

    Domyślnie

    Chyba, że już kupiłaś

  6. #6

    Domyślnie

    Najważniejszą rzeczą w okapie jest nie okap, tylko kanał wentylacyjny, żeby okap wyrzucał powietrze na zewnątrz. A model okapu to już sprawa drugorzędna.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lew2 Zobacz post
    Najważniejszą rzeczą w okapie jest nie okap, tylko kanał wentylacyjny, żeby okap wyrzucał powietrze na zewnątrz.
    Kanał wentylacyjny jest podobno dobry (tak mówili kominiarze), więc raczej z tym problemu nie będę miała.

    Nie kupiłam jeszcze, bo miałam za duży dylemat, a nie było to aż tak pilne. Byłam z partnerem w sklepach i oglądałam różne modele, ale żaden nie zachwycił mnie pod względem wizualnym - miałam wrażenie, że wciskają mi najdroższy sprzęt lub ten, który im nie schodzi. Dlatego też patrzyłam na stronach internetowych. Wiele jest fajnych modeli, ale ceny też są "fajne". I nie wiem co robić.

  8. #8
    ELITA FORUM (min. 1000)
    dzabij

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Skąd
    Henryków Urocze gm. Piaseczno
    Posty
    2.194

    Domyślnie

    Może w takim razie okap do zabudowy, podszafkowy ? Tani, skuteczny, nie zaburza linii mebli. Ze swojej strony mogę polecić polskiego producenta AKPO, od 10 lat mam ich okap wyspowy i złego słowa powiedzieć nie mogę. Zresztą tam zwyczajnie nie ma co się popsuć. Oszczędność w stosunku do konkurencji ogromna.

  9. #9

    Domyślnie

    AKPO nie znam, a jakie ceny mniej więcej? Bo na stronie nie mogę nic znaleźć na ten temat.

  10. #10
    ELITA FORUM (min. 1000)
    dzabij

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Skąd
    Henryków Urocze gm. Piaseczno
    Posty
    2.194

    Domyślnie

    Są oferty na allegro, ceneo. Ja mój kupowałem w euro agd bo na tamten moment było najtaniej.

  11. #11
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kasia_MG Zobacz post
    Widziałam kilka ładnych okapów w różnych sklepach i nie za wielkie pieniądze - już za 200 zł możesz dostać naprawdę estetyczne sprzęt z podstawowymi funkcjami. Ściągnij sobie naszą apkę [SPAM] na komórę i obejrzyj aktualne oferty sklepów rtv/agd - na bank znajdziesz odpowiedni model dla siebie ❤
    Widze,że Pani Katarzyna nie czyta prywatnych wiadomości, a szkoda....
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony