dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Wnętrze w domu z bali

    Witam właśnie wprowadziłem się do domu z bali z modrzewia. Dom wybudowany w 2008 roku. Czy muszę ściany w tym domu czymś impregnować? Ściany są całe z bala... Wcześniejsza właścicielka poleciła mi abym ściany zabezpieczył altaxem hylotox i tyle. Ściany y chyba były czymś wcześniej impregnowane a mi zależy na oryginalnym kolorze i matowości. Pozdrawiam Paweł!

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar zbyszek57
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    wioska budowlana
    Kod pocztowy
    96-321
    Posty
    770

    Domyślnie

    Modrzew jako drewno żywiczne będzie miało tendencje do ciemnienia. Radziłbym zastosować olej Osmo zewnetrzny.

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.398
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Dom z bala to dla mnie ucieczka od chemii...Nie impregnuj jakimś świństwem, bo to bez sensu. Dworki modrzewiowe stoją po 200 lat...

  4. #4

    Domyślnie

    Jedynie lakier wodny najlepiej bezbarwny. Ja robiłem aqua interior high visc. 7131 firmy AkzoNobel ja tym robilem i efekt wg mnie jest super. No i co najwazniejsze jest to wodne wiec praktycznie nie smierdzi. Jak zrobisz jakas chemia to przez rok tego nie wywietrzysz.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony