dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Odpływ liniowy firmy Aveeo , fast clean - czy warto

    Witam,

    Planuje zakup odpływu liniowego.

    W sklepie polecono mi albo stosunkowo drogi I-drain albo polski odpowiednik Aveeo fast clean.

    Czy ktoś ma może ten drugi i może powiedzieć czy warto ?

    Z góry dzięki

  2. #2

    Domyślnie

    Witam,

    Kupiłem ostatnio odpływ marki Aveeo , montował go fachowiec i był bardzo zadowolony , jakość super, cena przystępna , a mnie przekonało to że produkt od Polskiego producenta . Polecam

  3. #3
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Karol1983

    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    09-965
    Posty
    1

    Domyślnie

    Mój instalator stwierdził że odpływ jest bardzo solidny a dla mnie cena w stosunku do innych tego typu idealna, do tego niska zabudowa i odprowadza wodę jak trzeba. Jestem zadowolony, produkt bez zarzutów.

    Polecam

  4. #4

    Domyślnie

    a ja w następnym domu nie zamontuję odpływów liniowych , czyszczenie tego koryta i tego wkładu do koryta doprowadza mnie do szału

  5. #5

    Domyślnie

    a ja bym w życiu nie kupił takiego Aveeo fast clean

  6. #6

    Domyślnie

    Jestem posiadaczem odplywu Aveeo i jestem bardzo zadowolony. Funkcjonuje sprawnie, czyszczenie jest latwe i szybkie. Jak najbardziej polecam

  7. #7

    Domyślnie

    ale chamska reklama
    nagle sami uzytkownicy jakiegos odpływu majacy po jednym poscie i zarejestrowani dzisiaj, jakas informacja w TV była, ze ktos pytał sie o to w lipcu?


  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Slawko123 Zobacz post
    ale chamska reklama
    nagle sami uzytkownicy jakiegos odpływu majacy po jednym poscie i zarejestrowani dzisiaj, jakas informacja w TV była, ze ktos pytał sie o to w lipcu?
    19:30 TVP1 wiadomosci i RMF FM dzisiaj o niczym innym nie mowil jak o odplywach liniowych Aveoo czy jak to tam sie nazywa
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  9. #9
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    e_gregor

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Wrocław, Oleśniczka
    Kod pocztowy
    51-314
    Posty
    521

    Domyślnie

    Jeśli mają takich samych spercjalistów od jakości produkcji jak od marketingu to na pewno nie warto tego nawet dotykać

  10. #10

    Domyślnie

    jak to łatwo samemu zrobić antyreklamę pewnie dostaną za to premię od koknurencji

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony