dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    danny12

    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Skąd
    Werbkowice
    Kod pocztowy
    22-550
    Posty
    6

    Domyślnie tynkowanie scian

    dzien dobry
    kupilem dom i zostal on ocieplony i zaciagniety siatka i chyba uzyto klej do zatapiania siatki ( tak mi sie wydaje) teraz chcialbym dokonczyc to cos ktos kiedys zaczal.
    z tego co czytalem to powinienem zaciagnac kleje jeszcze raz bo poprzedni wlasciciel zrobil to niestarannie a z tego co wiem siatka powinna byc zakryta. i zagruntowac gruntem podtynkowym i polozyc gotowy tynk typu baranek. Moje pytanie brzmi czy kolejnosc jest dobra i czy jest cos co powinienem jeszcze zrobic?
    z gory dziejkuje za pomoc

  2. #2

    Domyślnie

    Oczywiście, że zrobi starannie - troche wprawy gdzieś gdzie nie widać i już.

  3. #3
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    danny12

    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Skąd
    Werbkowice
    Kod pocztowy
    22-550
    Posty
    6

    Domyślnie

    po prostu chcialem wiedziec czy kolejnosc sie zgadza a jak zrobie tak zrobie bede mial pretensje tylko do siebie poza tym najpierw chce zrobic tak jak admiralbar powiedzial zrobie na innym budynku najpierw dla wprawy.

  4. #4

    Domyślnie

    Nie wiem czy sobie zdajesz sprawe ale ponad 50% elewacji robionych przez fachowców sa niestaranne....
    nikt Ci tego nie spier... tak, jak fachowiec.
    Chcesz mieć dobrze - zrób sam.
    Zakłądając, że chłopak ma 2 prawe ręce, myśli co robi, czyta instrukcje produktów, przygotuje się merytorycznie do roboty i nie będzie kombinował co by tu przyspieszyć to z pewnością nie zrobi tego gorzej niż ekipa. A jak się postara to na pewno lepiej

    po prostu chcialem wiedziec czy kolejnosc sie zgadza a jak zrobie tak zrobie bede mial pretensje tylko do siebie poza tym najpierw chce zrobic tak jak admiralbar powiedzial zrobie na innym budynku najpierw dla wprawy.
    są kolego doradcy techniczni - zadzwoń, wyślij maila - na pewno pomogą i powiedzą co i jak. Nie słuchaj tych ze skłądu bo nie koniecznie muszą się znać.
    Może forumowy fighter czy ewbuxxo dadzą Ci radę - zadzwoń - to dobre chłopy.
    Mnie się wydaje - specjalnie to podkreślam, że trzeba tak - grunt na klej, który jest, druga - wyrównująca warstwa kleju, drugi grunt na klej, który zaciągnąłeś i baranek.
    Przesówaj się ''ze słońcem'' inaczej tynk czy klej będą bardzo szybko wysychaly nie dając się obrobić.

  5. #5
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    danny12

    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Skąd
    Werbkowice
    Kod pocztowy
    22-550
    Posty
    6

    Domyślnie

    dzieki wielkie za pomoc . Nie zamierzam sie spieszyc chce to zrobic sam. Pytalem ludzi co i jak a widze ze kazdy odpowiada tak jak Ty admiralbar. Tesciu mial to robic dla mnie no ale z przyczyn zdrowotnych nie moze dlatego postanwilem zrobic to sam.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony