dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Kominek na małej powierzchni. (Jaki wkład wybrać)

    Czołem,
    Chciałbym się Was poradzić, w sprawie wyboru wkładu kominkowego..
    Otóż kupiłem piętrowe mieszkanie 75m2 pod Poznaniem z wyprowadzoną instalacją do kominka.
    Nie podobają mi się zbytnio kozy więc pomyślałem nad kominkiem.
    Nie znam się na tym więc pytam jaki wkład mam wybrać, zaznaczę tylko, że będzie palone raczej rzadko (weekendy), nie ma też poprowadzonych przewodów cieplnych na górę.
    Znajomy zajmujący się instalacjami kominków polecił mi Lechme seria LOW.
    Czy ten wkład warty jest prawie 4000 czy można kupić inny tańszy i czym się będzie różnił???

    Bardzo proszę o poradę.

  2. #2

    Domyślnie

    Nikt nic nie wie?
    Serio?

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.398
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Zapraszam do Łazisk k/Wągrowca na konsultacje.

  4. #4
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Zawsze możesz kupić elegancki zestaw z kafli o nowoczesnej formie i kolorystyce .
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20160121_080435.jpg
Wyświetleń:	62
Rozmiar:	82,8 KB
ID:	395137  
    Ostatnio edytowane przez Zdun Darek B ; 20-08-2017 o 08:26
    Darek B

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.398
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Jakieś takie poplamione...

  6. #6
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Za te plamy są dopłaty... Bo plamić też trzeba umieć .


    Umiejętne plamienie kafli ma dłuuuuuuugą tradycję .
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN0017.jpg
Wyświetleń:	40
Rozmiar:	93,0 KB
ID:	397249  
    Ostatnio edytowane przez Zdun Darek B ; 21-09-2017 o 19:27
    Darek B

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony