dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Question Problem z linią zabudowy

    Witam wszystkich,
    Kupiłam działkę, która ma 46m długości, jednak w miejscowym planie zagospodarowania linia zabudowy wynosi 40m stąd pojawił się problem. Jak mogę postarać się o przybliżenie linii zabudowy? Gdzie złożyć w tym celu wniosek i jak ma to mniej więcej wyglądać? Dodam tylko, że działka leży przy drodze wojewódzkiej. Z góry dziękuję za pomoc.

  2. #2

    Domyślnie

    40 m sugeruje jakby ta droga była drogą ekspresową. Możesz załączyć wyrys z planu?

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Na tym rysunku chyba nie widać linii zabudowy

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Giraffa Zobacz post
    Witam wszystkich,
    Kupiłam działkę, która ma 46m długości, jednak w miejscowym planie zagospodarowania linia zabudowy wynosi 40m stąd pojawił się problem. Jak mogę postarać się o przybliżenie linii zabudowy? Gdzie złożyć w tym celu wniosek i jak ma to mniej więcej wyglądać? Dodam tylko, że działka leży przy drodze wojewódzkiej. Z góry dziękuję za pomoc.
    Taka linia zabudowy pewnie z czegoś wynika, u mnie na przykład jest tak, że linia zabudowy jest odsunięta w głąb działek, bo pas od frontu jest wpisany do planu jako przeznaczony na poszerzenie drogi powiatowej. Teoretycznie starostwo zamierza kiedyś poszerzyć drogę i wtedy będzie wykupować te fragmenty od właścicieli. Jeśli tak samo jest u Ciebie, to raczej nic z tym nie zrobisz.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony