dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    sircula

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    12

    Domyślnie Cienka deska "Barlinecka" zamiast paneli?

    Witam
    Chciałbym zasięgnąć opinii w sprawie deski . Chodzi mi o 3 warstwową deskę o grubości 10 mm dystrybuowaną pod marketową nazwą Artens, a produkowaną przez Barlinek(potwierdzone telefonicznie w Barlinku)
    Nie chce wklepwać linka żeby nie zostać posądzonym o reklamę czy coś, więc podam info techniczne ze strony marketu poniżej. Wracając do pytania:
    Czy warto taką deskę położyć , przykleić do podłogi. Wziąłem na próbę 2 sztuki i idealnie pasują kolorystycznie do moich dębowych dywanowych schodów.
    Chciałbym położyć w holu na piętrze gdzie znajdują się sypialnie i własnie w sypiali. Grubość dla mnie idealna bo podłoga w stosunku do schodów jest na tym poziomie. Miały być panele, a normalna deska o grubości przeważnie 14 mm będzie za wysoka w stosunku do ostatniego stopnia schodów.
    Warto taką podłogę przykleić? Ile powinien wziąć specjalista za przyklejenie z metra takiej deski? Ktoś ze specjalistów na niej pracował? Jakieś uwagi i wrażenia ? Odradzacie, czy warto ? Nie ukrywam , że przejrzałem setki paneli i żaden nie zbiżył sie do drewna naturalnością.. więc skoro jest możliwość zrobienia jednak z drewna to może warto?


    Wymiary produktu 10 x 130 x 1092 mm
    Grubość 10 mm
    Dekor dąb
    Wykończenie 7 warstw lakieru utwardzonego UV
    Sposób montażu pływająca, bezklejowa click
    Renowacja cyklinowanie
    Pochodzenie drewna Europa
    Ilość sztuk/ karton 9
    Ilość m2/ karton 1,27
    Waga w kg/ karton 8,16
    Twardość drewna (współczynnik Brinella) 37 [MPa]
    Gwarancja (w latach) 15 lat
    Kod EAN: 5906737953693

  2. #2
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar 19TOMEK65
    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    ZG i okolice
    Kod pocztowy
    65-001
    Posty
    312

    Domyślnie

    moim zdaniem lepiej położyc podłogę drewnianą niż laminowaną. Czy ten produkt jest dobry akurat nie wiem , ale zawsze warto oglądać towar przed zamontowaniem. Ceny za montaż ? jest wolny rynek

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony