dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Przyłącze plyty gazowej i kuchenki gazowej do zabudowy

    Witam

    Mam dwa pytanka.
    1. Jestem na zakupie płyty gazowej i kuchenki gazowej do zabudowy (tak, tak, takie istnieją). Mam jedną rurkę z gazem a będą 2 urządzenia do podpięcia. Czy nie będzie problemu np. z jakimś trójnikiem czy czymś podobnym? Oczywiście jakiś fachowiec będzie wezwany.
    2. Rurka z gazem jest z lewej strony, a to co się wstępnie orientowałem przyłącza będą po prawej. Czy jest to jakiś problem? Wiem, że istnieją jakieś wężyki ale czy nie jest np.zabronione "puszczać" takiego wężyka za kuchenką czy płytą?

    Pozdrawiam

  2. #2
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    tadek77

    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    55-020
    Posty
    7

    Domyślnie

    1. W dużej mierze jest to zależne od producenta sprzętu, można sobie dokładnie przeczytać instrukcję obsługi danego produktu, dodatkowo opinia PRAWDZIWEGO FACHOWCA będzie niezbędna.

    2. Nie powinno być problemu, można dokupić elastyczne węże do gazu ziemnego lub szybko-złączkę do LPG, należy pamiętać aby przewód gazowy nie był nazbyt zgięty i nie dotykał niczego gorącego. I tak jak wcześniej, prawdziwy fachowiec powinien dokładnie określić co można, a czego nie przy obecnej instalacji gazowej.

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mlukasiewicz

    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    33-332
    Posty
    30

    Domyślnie

    Kolega czemu akurat piekarnik gazowy? O ile jeśli chodzi o płytę to rozumiem, o tyle jeśli chodzi o piekarnik to żadnej ekonomiki przy tym nie ma.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony