dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Stara komoda - zostawić, czy na opał

    Czy tego chciałem, czy nie stałem się w posiadaniu komody ze zdjęcia (ktoś z rodziny mnie "obdarował" nie bardzo pytając mnie o zdanie). Jako że jestem facetem to nie bardzo wiem, co z nią począć. Jestem na etapie remontu domu i dumam, czy nie wyeksponować jej gdzieś? Nie jestem znawcą mebli, ale organoleptyczne oględziny wskazuję na solidne, z dbałością o szczegóły wykonanie, co przy meblach z sieciówek jest miłą odmianą. Ktoś z forumowiczów ma wizję użytkowania takiego starego mebla w dzisiejszych czasach?-

    Fotki: http://tufotki.pl/Ztgot

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    wystaw na olx, jak nie masz zamiłowania.

    Antyk to to raczej nie jest. Podejrzewam import z Holandii. obstawiałabym produkcje na lata 80-te. Ale fakt, że prawdziwe drewno lub/i fornir.
    Jeśli masz wątpliwości, to możesz popytać u antykwariusza.


    Jeśli lubisz taką stylistykę, możesz sobie urządzić wnętrza eklektyczne - nowoczesne z dominującym jednym starszym lub stylizowanym meblem.

    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 30-07-2017 o 21:11

  3. #3

    Domyślnie

    No nawet nie próbuj tego spalić ... wystaw na sprzedaż, nawet jak to nie jest antyk to teraz takich nie uświadczysz i po prostu nie niszcz czegoś co jeszcze może mieć drugie życie. Komuś na pewno się spodoba. Albo oddaj do renowacji jakiemuś emerytowi i wtedy zatrzymaj lub sprzedaj.
    Dom przy Głogowej 3 ... 120 mkw P.U. + garaż + kotłownia, 24 cm silikatu na ściany, 20 cm grafitu pod tynkiem, 20 cm pianki PUR pod dachówką, 10 cm pianki PIR na fundamencie, 15 cm grafitu pod nogami. 12 cm betonu nad głową, 100 % podłogówki, wentylacja mechaniczna z rekuperacją, pakiety 3-szybowe, ciepło sieciowe ... przewidywane 39 W/mkw ... naciągane energooszczędne ... NIE dla jednakowych kolorów dachu i elewacji ... STOP dla braku poszanowania indywidualności ...

  4. #4

    Domyślnie

    Macie racje chłopaki, trzeba zostawić i niech jeszcze posłuży, ktoś tam kiedyś jakiś wkład pracy w nią poniósł, a że sam lubię majsterkować to szkoda mi też czyjejś pracy. Wnętrze domu poza łazienkami urządzam bardziej rustykalnie, więc tym bardziej gdzieś znajdę jej miejsce. Dzięki.

  5. #5
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar anemonek
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Śląskie
    Posty
    183

    Domyślnie

    Elfir to dziewczyna a komoda wygląda solidnie. Niech Ci dobrze służy.

  6. #6

    Domyślnie

    A nie da rady jej przerobić? To może być jeszcze ładny mebel.

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    a teraz jest brzydki?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony