dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Wybierz projekt z kolekcji Murator Projekty U nas możesz kupić projekt, ale także skorzystać z bezpłatnego doradztwa naszych specjalistów (architekta, kosztorysanta i doradcy kredytowego). Jesteśmy do Waszej dyspozycji. __ 22 59 05 555 www.projekty.murator.pl Polska

    Lightbulb Projekty domów drewnianych

    Szukasz projektu DOMU DREWNIANEGO całorocznego lub rekreacyjnego?
    Skorzystaj z PROMOCJI SIERPNIOWEJ na projekt gotowy z Kolekcji Muratora.
    Więcej informacji na stronie https://projekty.muratordom.pl/promo..._term=Promocja
    Zapraszamy
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	projekty-sierpnia-artykul-szeroki.jpg
Wyświetleń:	43
Rozmiar:	94,4 KB
ID:	394131  
    Ostatnio edytowane przez Projekty Gotowe MURATOR ; 02-08-2017 o 11:34
    Projekty Gotowe MURATOR

  2. #2

    Domyślnie

    sąsiad ostatnio wybudował sobie 2 takie na działce ;p piękne są i można w nich mieszkać cały rok !

  3. #3
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    miskof

    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-001
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam,
    jestem na etapie startu, czyli na poziomie 0.
    Chciałbym wybudować dom z bali na działce którą już posiadam, jest ona uzbrojona.
    Piszę do Was abyście podpowiedzieli mi od czego zacząć, co byłoby w moim przypadku najlepszym rozwiązanie.

    Dom z przeznaczeniem na inwestycję pod wynajem dla turystów.

    Zależy mi aby dom miał 4 apartamenty, a w nich pokój + aneks kuchenny + łazienka. Myślałem również o miejscach takich żeby schować snowboard czy narty, oraz suszarnie na ubrania, lecz to nie jest też najważniejsza rzecz.
    Nie chcę żeby to były małe klitki po 20m2, ale około 35-45m2.
    I tu pytanie jak duża powierzchnia powinna być takiego domu?

    W każdym z pokoi kominek/kozę aby był odpowiedni klimat dla korzystających.
    Myślałem o domu parterowym, aby każdy apartament miał swoje osobne wejście do budynku ale to nie jest priorytet, lub piętrowy z dwoma pokojami na parterze i dwoma na piętrze.
    Jeżeli chodzi o dach to raczej była by to dachówka w kolorze cegły, mam znajomego który zajmuje się gontem ale opinie w tym temacie są różne, no i cena na pewno wyższa niż dachówka.
    Przed domem miejsce na grilla, ognisko itp.

    Czy mógłbym poprosić Was o wysłanie mi na maila ([email protected]) sowich planów domów, wraz z kosztorysem, oczywiście jak takowe posiadacie.
    Jestem bardzo ciekawy na jaką kwotę muszę być przygotowany jeżeli chodzi o stan surowy zamknięty, oraz kwota domu do zamieszkania.

    Pozdrawiam serdecznie.

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Remiks
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Kod pocztowy
    58-560
    Posty
    4.685
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał miskof Zobacz post
    Witam,
    jestem na etapie startu, czyli na poziomie 0.
    Chciałbym wybudować dom z bali na działce którą już posiadam, jest ona uzbrojona.
    Piszę do Was abyście podpowiedzieli mi od czego zacząć, co byłoby w moim przypadku najlepszym rozwiązanie.

    Dom z przeznaczeniem na inwestycję pod wynajem dla turystów.

    Zależy mi aby dom miał 4 apartamenty, a w nich pokój + aneks kuchenny + łazienka. Myślałem również o miejscach takich żeby schować snowboard czy narty, oraz suszarnie na ubrania, lecz to nie jest też najważniejsza rzecz.
    Nie chcę żeby to były małe klitki po 20m2, ale około 35-45m2.
    I tu pytanie jak duża powierzchnia powinna być takiego domu?

    W każdym z pokoi kominek/kozę aby był odpowiedni klimat dla korzystających.
    Myślałem o domu parterowym, aby każdy apartament miał swoje osobne wejście do budynku ale to nie jest priorytet, lub piętrowy z dwoma pokojami na parterze i dwoma na piętrze.
    Jeżeli chodzi o dach to raczej była by to dachówka w kolorze cegły, mam znajomego który zajmuje się gontem ale opinie w tym temacie są różne, no i cena na pewno wyższa niż dachówka.
    Przed domem miejsce na grilla, ognisko itp.

    Czy mógłbym poprosić Was o wysłanie mi na maila ([email protected]) sowich planów domów, wraz z kosztorysem, oczywiście jak takowe posiadacie.
    Jestem bardzo ciekawy na jaką kwotę muszę być przygotowany jeżeli chodzi o stan surowy zamknięty, oraz kwota domu do zamieszkania.

    Pozdrawiam serdecznie.
    Same dziwne pytania, jesteś na poziomie zero czyli jest projekt, fundamenty to co chcesz kombinować z powierzchnią? Apartament to pokój z aneksem kuchennym - ciekawy standard. Jaka powierzchnia domu przy czteraech "apartamentach" po 35-45m2, hm wystarczy te powierzchnie dodać. Projektant odpowie na wszystkie pytania łącznie z kosztorysem. Co do kwoty na dom to możne sobie poszukać w firmach budujących ceny za m2 i pomnożyć.
    Aby być mądrym, nie wystarczy mieć wiele ksiąg: osioł dźwigający na grzbiecie wiele książek nie jest przez to mądrzejszy.
    Mark Twain "Nigdy nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem... "

  5. #5

    Domyślnie

    Marzy mi się taki drewniany domek na działce pod miastem

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony